Tuba Ünsal Loves KOTON Koleksiyonu ile Mezuniyet Partileri

Genç kızların hayatlarındaki bir dönemi sonlandırmanın en güzel anılarından biridir mezuniyet baloları. Ne giysek, nasıl hazırlansak, ne yapsakta daha güzel olsak telaşı başlar her birinde. Ders aralarında uzun uzun konuşulur, birbirlerine diktirdikleri veya satın aldıkları elbiselerin modelleri, takacakları takıların, giyecekleri ayakkabıların, elbise ile uyumu anlatılır en ince ayrıntısına kadar. Mezuniyet sevinci, mezuniyet balosunda  Ne giysem ( ? ) telaşına dönüşür yavaş yavaş.

Böyle olunca bu tatlı telaşı mutlu bir heyecana dönüştürmek isteyenleriniz için  KOTON markası TUBA ÜNSAL’ ın ilham perisi olduğu “TUBA LOVES KOTON” koleksiyonu ile işte karşınızda!!!

Koleksiyon üç ana konsepte hazırlanmış ve kokteyl ve parti elbiseleri “ Tuba’ nın Parti Favorileri”, kırmızı halı elbiseleri “Tuba’ nın Yıldız Parçaları”, romantik esintiler taşıyan elbiseler ise “ Tuba’ nın Prenses Gardırobu” olarak adlandırılıyor.

 Koleksiyonda belkide bu yaz heryerde sıkça görebileceğimiz moda renklerden makaron ve pastel tonları, parlak şeftali, pudra pembesi, pırıltılı limon, ruj kırmızıları, gece yarısı mavileri ve metal tonlarının  hakim olduğunu söyleyebiliri

Elbiseler tasarlanırken özellikle yazın açık havada gerçekleştirilen davetler düşünülmüş ve uçuşan tül, şifon ve saten kumaşların kullanılmasına dikkat edilmiş. Aynı zamanda mezuniyet balosunda kusursuz şıklığın vazgeçilmez detayları için konsepte uygun ışıltılı ayakkabı ve çantalar, parlak aksesuarlar ve takılar tasarlanmış, bu özel gece için kusursuz bir görünüm sunulmak istenmiş.

[imagebrowser id=25]
Kübra Bayram

Moda aşığı Kübra, Çukurova İşletme' yi bitirip hayallerini gerçekleştirmek üzere yeni ufuklara yelken açtı ve kendini İtalya'da buldu. Orada dükkan dükkan dolaşıp, vintage modasını araştırdı. Dünya çapındaki markaların markalaşma süreçleri ile de ilgilenen Mutlu Kadınlarımızdan Kübra bizimle burada moda ruhunu, felsefesini, trendleri, stili kısacası modayı paylaşacak. Ona [email protected] dan "naber?" diyebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.