Trend Alarmı: Ombre

Kıyafetler, saçlar, makyaj, takı, ayakkabı, ev eşyaları, derken hayatımızın bir parçası haline gelen ombrenin uzun bir süre bir yere gideceği yok gibi duruyor. Siz de bu yeni trendden geri kalmayın diye büyün ayrıntılarıyla işte ombre:

Bu sezon Chanel, Dior, Elie Saab, Furla gibi markaları ortak noktada buluşturan bu parçalar sadece kıyafetlerde kalmayıp hayatımızın her alanına yayılmış durumda. Ev aksesuarlarından, gözlüklere hatta pastalara kadar elimizi attığımız her şey artık renk geçişleriyle bütünleşmiş durumda.

ombre

Kombinlemesi, bir şeylere yakıştırması zor gibi dursa da bu paçaları canınız nasıl isterse öyle kombinleyebilirsiniz. Gözlük, çanta, takı gibi aksesuarlarla günlük bir kombinin içine katabilirsiniz.
Ombre pantolonları dilerseniz desenli rengarenk üstlerle, ombre üstleri ise dümdüz kotlarla kombinleyebilirsiniz. Sınırsız renk skalasından size uyan renkleri seçin ve sizde bu dünyanın içine çok geç olmadan girin. Sadece günlük olarak kıyafetlerde değil gelinliklerde bile sıradışılık arayanların tercihi yine renk geçişleri oluyor.

ombre

Evinizin her hangi bir yerine kendi eşsiz imzanızı “kendin yap projeleriyle” atabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ombrenin sonsuz gücüne ve hayal dünyanıza kendinizi bırakmak. Ruhunuzu dinlendirecek yumuşak dokunuşlarla sakin bir ev yaratın ve ya çılgın renk geçişleriyle evinizi neşelendirin.

ombre

Ombre duvarlar. klasik ev eşyalarının dışında küçük ev aletlerine, kadın bakım elektroniklerine, bilgisayar klavyelerine, telefon kaplarına kadar kendine her şeyde yer edinmiş görünyor. Sınırları kaldırın, sadece sizin hayal dünyanız kalsın. Gerisini unutun ve renklere kendinizi bırakın.

ombre

Sanki geçen yaz saçlarınızın rengi denize girmekten çok açılmış ve sonra hiç saçınızı kestirmemişsiniz gibi duran açıktan koyuya giden ombre saçlar sizce de eşsiz durmuyor mu? Koyu saçlıların bile rahatça kullanabileceği bir saç rengi kombinasyonu. İsterseniz evde kendiniz Loreal’in Ombre saç boyalarıyla kolaylıkla saçınıza renk geçişleri katabilirsiniz.

ombre
ombre

Saç konusunda da yine tabi ki bir sınır yok, tabi cesaret edebilene. Hayal dünyanız ne kadar genişse o kadar çok seçeneğiniz var demektir. Sadece 2 renk değil dilediğiniz kadar rengi birbiriyle uyum içinde kullanabilirsiniz.

large (1)

Bu yaz ve daha uzun süre göreceğimiz ombre tasarımları hayatınıza katmak için binlerce yol var. İşte size ombre trendini yakalayan ünlüler ve hayatınıza ombreyi katabileceğiniz bir kaç öneri:

Mutlu kalın 🙂

[imagebrowser id=253]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

1 Comment

Leave a Reply