Toprak Tonlarında Makyaj Nasıl Yapılır?

Sonbaharın gelişiyle birlikte toprak tonlarında makyaj görünümleri de popüler olmaya başladı. Her mevsime uysa da en çok sonbaharda güzel görünen bu tonlarda bir makyajı nasıl yapacağınızı biliyor musunuz? İşte sizin için derlediğimiz makyaj tüyoları ve en iyi toprak tonlarında makyaj ürünleri.

Toprak tonlarında makyaj için ihtiyacınız olan makyaj malzemelerinin başında güzel bir far paleti geliyor.

theBalm Nude Eyeshadow Palette Far Paleti Dude
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

İçinde hem mat hem de ışıltılı farların bulunduğu toprak tonlarındaki bir palet ile hem günlük hem de gece makyajı yapabilirsiniz. İsterseniz kızıla kaçan isterseniz de buğulu bir göz makyajı oluşturabilirsiniz.

Bronz tonlarında bir göz makyajı yaptıktan sonra siyah bir eyeliner çekmek yerine kahverengi eyeliner kullanarak toprak tonlarındaki göz makyajınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

STRICTLY VINYL EYELINER
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kahverengi eyelinerı hem kuyruklu eyeliner çekmek için hem de daha sade bir göz makyajında göz çizginizi belirlemek için kullanabilirsiniz.

Toprak tonlarına sahip günlük, sade bir makyaj yapmak istiyorsanız göz kapaklarınıza krem far uygulayarak bu görünümü kolayca elde edebilirsiniz.

toprak tonlarında makyaj
Maybelline Krem Göz Farı – Color Tattoo 24HR 150 Socialite
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Parmaklarınızla kolayca uygulayabileceğiniz bu krem far ile göz kapaklarınızda bronz bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bronz göz makyajını tamamlamak için mutlaka güzel bir kahverengi tonlarında ruj kullanmalısınız.

Nude bir görünüm verecek toprak tonlarındaki bir ruju hem günlük makyajda hem de gece makyajında tercih edebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply