Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

New York moda haftasının kuşkusuz en çok şaşırtan ismi Tommy Hilfriger’dı. Genç dinamik ve sportif çizgisinden neredeyse hiç çıkmayan marka önümüzdeki sene herkesi şaşırtacak bir koleksiyonla karşımıza çıktı. Bir çok markaya göre “Aşırı” sayılmayacak parçalar Tommy’nin koleksiyonunda hayat bulunca herkes büyük bir şok yaşadı.

tommy 1

Bu farklı olarak adlandırabileceğimiz parçaların Tommy Hilfiger’in imajına yakışık yakışmadığı tartışılsa da klasik Tommy çizgileri yine ağırlıklı olarak koleksiyondaydı. Genç ve sade çizgileri bir çok parçada görsek de biraz akıl karıştırıcı bir koleksiyon olduğunu söylemeliyim.

Canlı renkleri zaten çok fazla kullanmayan, canlı renkler yerine pastel tonları tercih eden markanın yaptığı bir başka değişiklik ise canlı renkleri kullanmak. Bu kulağa ilk başta çok enerjik gelse de canlı renklerin bolca siyahla kullanılmış olması parçaları, dikkat çeken renkli parçalar olmaktan çıkartmış.

Ne denir ya da ne söylenir bilmiyorum. Ben ne çok beğendim ne de nefret ettim. Beğenen ve beğenmeyenler olduğu kadar nötr olanlarda vardır. Çünkü bu markaya alışık olan bir insanın şaşıracağı ve bu markaya ısınamayanların ise ısınmasını sağlayacak bir koleksiyon olmamış.

Koleksiyonun içinde tabi ki birbirinden güzel parçalarda yok değildi. Ama bir bütün olarak bakıldığında klasik bit Tommy çizgisi daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum. Ve gerçekten o kadar yıldız detayına gerek olmadığını düşünüyorum ve sizi resimlerle baş başa bırakıyorum.

tommy 2

tommy 3

Tommy 4

tommy 6

tommy 7

[imagebrowser id=292]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.