Temmuzda Sokaklar

Yaz ayları çok mu hızlı geçiyor, yoksa bana mı öyle geliyor? Temmuz ayı neredeyse bitmek üzere, bu sürede sokaklarda neler gördük, geri kalan zamanda neler göreceğiz bir bakalım dedim. Bir kaç tane “ben demiştim” diyeceğim örnek var tabi ki, yazın neşesi sokakları doldurup taşırmış durumda. Bu neşe moda dünyasını yakından etkiliyor. Temmuzda Sokaklar neşeli ve enerjik. Buyurun biraz göz atalım.

Temmuzda Sokaklar 14

Öncelikle “ben demiştim” dediğim şeylerden başlamak istiyorum. Yüksek belli şort ve bot ikisi benim yazımın vazgeçilmezi oldu. Taksim’de, Bağdat Caddesin’de, Bebek’te, Ortaköy’de, Beşiktaş’ta, Bakırköy’de yüksek belli şort, kısa üst ve botla dolaşan birini gördüğünüzde selam vermekten çekinmeyin çünkü yüksek ihtimalle o benim. 🙂

Temmuzda Sokaklar 1

Bir başka “ben demiştim” diyeceğim şey ise çiçekli saç bantları. Her yerdeler, ve çok güzeller. Sokak modasının bu yaz vazgeçilmezi olan çiçekli saç bantlarından birini mutlaka edinmek gerek. Özellikle her yer indirimdeyken.

Temmuzda Sokaklar 2

Temmuzda yağan yağmurlar malum, önümüzdeki günlerde yağmur yağma ihtimali çok yok gibi gözükse de, sokaklara etkisi büyük oldu diyebilirim. Her kıyafetinize uygun bir şemsiye olması çok zor bir ihtimal ama şemsiyelerle sokaklar yağmurla birlikte biraz neşelendi.

Temmuzda Sokaklar 8

Çok sık gördüğümüz bir görüntü daha, kısa üstler ve yüksek belli renkli etekler. Sadeliği ve şıklığı bir arada sevenlerdenim bende ama üzerime pek yakıştıramıyorum. Biraz karakter meselesi sanırım. Çok renkli kişiliği olan insanların pek sade görüntüsü olmuyor. Ama yakışana da çok yakışıyor.

1

2

3

4

5

7

8

9

10

11

12

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply