Temalı Düğün Trendi; Kumsal Düğünü Önerileri

Düğün hazırlığı yapan gelin adayları için geri sayım başladığında yapılacak çok şey var gibi görünür. Aslında düğününüz için bir tema belirlediğinizde bütün her şeyin birbiri ardına kolayca hallolduğunu görürsünüz. Çünkü gelinlikten makyaja, çiçeklerden mekana kadar her bir detayı bu tema çerçevesinde seçmeniz gerekir. Size fikir vermesi için son zamanların en popüler düğün temalarından biri olan kumsal düğünleri hakkında birkaç öneri derledik. İşte yaz aylarında evlenecekler için kumsal düğünü önerileri.

c6fe749ab2b5c7bc3246f8e4583f0fb3

Kumsal düğünleri son zamanlarda popüler olduğu için kumsallarda düğün mekanları da çoğaldı. Bu açıdan mekan arayışınız uzun sürmeyecektir. Kumların üzerine yapılabilecek harika bir düğün alanı ile şık bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Newly-Married-Couple-Walking-Down-The-Aisle-After-Their-Beach-Wedding-Ceremony

Daha sade, minimal, rahat ve samimi bir düğün yapmak isteyenler genellikle kumsal düğünü tercih ediyor. Çünkü kumsal düğünü deniz-kum-güneş üçlüsünün yanı sıra daha doğal olmayı gerektiriyor. Eğer siz de abartıdan, şaşaadan uzak bir şekilde dünya evine girmek istiyorsanız kumsal düğünü tam da size göre.

Florida-Beach-Wedding_046

Gelelim kumsal düğünü için nasıl kusursuz bir gelin olunacağına..

josie

Joise Gown (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sade bir düğün olacağı için gelinliğinizin de mutlaka rahat bir forma sahip olması gerekir. Kabarık ya da balık formlu gelinlikler kesinlikle kumsal düğünü için uygun değil. Bunun yerine dökümlü, hafif kumaşlı, sade gelinlikleri tercih etmelisiniz. Bu halter yakalı, üst kısmı dantelli model harika bir seçenek olabilir.

saylor

Saylor (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kumsalda daha rahat hareket etmek için uzun gelinlik yerine midi ya da kısa gelinlik modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu tarz gelinlikler kumsalın ruhuna çok daha uygundur.

chris

Christine (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Rahatsız topuklu ayakkabılar, ince topuklar, platformlar kumsal düğünü için kesinlikle uygun değil. Bunun yerine şık sandaletler tercih etmelisiniz. Hem bütün gün ayakta kalacağınız için hem de kumda rahat yürümeniz için bu ayakkabılar ideal.

asos

Asos (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Hem yılın trendi hem de kumsal düğünü için uygun olan çiçeklerden bir taç tercih edebilirsiniz. Kır çiçekleri ya da papatya iyi bir tercih olabilir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply