Tek Taş Yüzüklerin Modern Devrimi

Havada aşk kokusu var!

Baharın gelmesiyle önümüzdeki yaz nasıl geçeceğini az çok belli etti. Facebook timelinelarımız çoktan nişan haberleri, düğün eventleriyle dolmaya başladı bile. Siz evlilik teklifi aldığını sosyal medyada ilan edip tek taşının fotoğrafını tüm ağlarda çarşaf çarşaf yayınlayanlardan mısınız (ki en büyük hakkınız!) yoksa o fotoğrafları like edenlerden mi? İster bir arkadaşınıza düğün hediyesi olsun ister kendinizi şımartmak için.. Her kadın o küçük harenin büyüsüne kapılır ve parmağına taktığı anda yüzüğün mutlulukla bir ilgisi olduğunu keşfeder.

Tek taş yüzükler şüphesiz evlilik tekliflerinin olmazsa olmazları. Fakat son zamanlarda kadınlar tek taş karatlarını yarıştırmak yerine mücevher designerlarını yarıştırıyorlar. Sadece size özel dizayn edilmiş bir yüzükle evlilik teklifi almayı ya da siz ve eşinizi simgeleyen eşsiz bir çift yüzüğü alyansınız yapmayı istemez misiniz?

4-Teardrop-645x429

Tek taş yüzüklerin modern bir görünüşe sahip olduğu bu tasarımların size ilham vermesini umuyorum. Böylece eşinizin sizin için alacağı yüzüğü satış danışmanının zevkine bırakmamış olacaksınız 🙂

Mutlu birlikteliğini kendisine sunulmuş bir hediye olarak görenlere sembolik bir fiyonk.. Taşların gösterişinden uzak durmaktan yanaysanız sizin için hem sade hem çok sevimli üstelik günlük kullanıma da çok uygun bir seçenek..

10-Bow

Renklerin enerjisine inanır mısınız? Baktıkça doğanın huzurunu size anımsatacak yeşil taşlı bu yüzük, metalik ve altın sarısı renkleri bir arada başarılı taşımasıyla da farklı bir stile sahip..

20-Fluorite-645x429

Sıradışı çiftleri unutmak olmaz.. Herkes kabarık etekli gelinlik giyip prenses tacı takmayı tercih etmiyor. Rastalı saçlarıyla siyah gelinlik giyen birçok gelin var ve bence hepsi birer cesaret hikayesi! Asi gelin adaylarını bile dize getirecek bu tasarım ‘tek taş’ anlayışımızı alt üst ediyor.

19-Faceted-645x429

Benim favorim 1890’ların Viktoria dönemine aitmiş hissi yaratan bu eşsiz çiçek vurgulu yüzük.. Asimetrik dizaynıyla günümüze de gönderme yapıyor. Vintage sevenlerin nişan yüzüğünün de sıradan bir tek taş olmasını bekleyemezdik öyle değil mi?

6-1890s-645x429

Bunlar tek taş yüzüklerin modern devriminin sadece birkaç örneğiydi. Yüzük seçmekte kararsızlık yaşayan gelin adaylarımızın içine su serpecek keyifli bir galeri..

[imagebrowser id=249]
İzlem Küsmen

İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

1 Comment

Leave a Reply