Tebrikler! Düğünümüze Davetiye Kazandınız

Hayatınızın en mutlu günlerinden biri ve haliyle her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyorsunuz. Hazırlığı haftalarınızı alsa da kendisi sadece birkaç saat süren hayatınızın organizasyonunun etkilerinin kendisinden önce başlamasını ve bittikten sonra da devam etmesini istemek hakkınız. Bu mutlu günü akıllarda kalıcı kılacaklar ise elbette fotoğraflar, küçük düğün hediyeleri, davetiyeniz..

personalized wedding guest books

Düğün hazırlıkları içinde en stressiz ve keyifli bölümü oluşturduğunu söyleyebiliriz davetiye tasarımının. Hayalinizdeki düğünü yansıtan zarif, şık, samimi, belki biraz esprili ya da kalbe dokunan duygusal.. Düğün yeri ve zamanını bildirmekten çok sevdiklerinizi bakıp gülümsetecek güzel birer anı olma amacına sahip artık davetiyeler. Her davetli listesinin en az bir davetiye koleksiyoncusu vardır elbet:)

unforgettable-wedding-save-the-date.full

İmkanlar öyle sınırsız ki vakit ayırmak gereken başlı başına bir iş davetiye tasarımı. Eşinizle sevgi dolu bir anın fotoğrafı, eğlenceli bir grafik tasarım ya da sevdiğiniz bir yazının hoş bir kaligrafi örneği basılı kartları seçebileceğiniz gibi sıradışı tasarımları tercih edenleriniz de olabilir. Sayfa sonuna eklediğim galeride de görebileceğiniz şişe tasarımı benim bu davetiyelerden en sevdiğim..

vintage-postcard-wedding-save-the-date-with-engagement-photo.full

Yine de yeterli vakit olsa çoğumuzun davetiyelerini kendi elleriyle yazıp tasarlamayı tercih edeceğinden eminim. El emeği her şeyin değerli olduğu gibi davetiyelerinizi de kendi ellerinizle hazırlamış olmanız hem size hem de davetlilerinize çok daha etkileyici ve unutulmaz bir hatıra olacaktır.

Bu da hem yapımı çok kolay hem de çok zarif el yapımı bir davetiye..

gold-2.full

gold-embossed-wedding-save-the-date-diy.full

İşte davetiye seçiminde faydalı olmasını umduğum keyifli bir galeri..

[imagebrowser id=247]
İzlem Küsmen

İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

No Comments Yet

Leave a Reply