Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya

Tatil planları yapıldı değil mi? Herkes Sahillere doğru akın etmeye hazırlanıyor. Bütün detaylar hazır, en yeni aldıklarınızı bavula koymak istiyorsunuz. Listenizi de yaptınız, fakat içinizden bir his bir şeylerin eksik olduğunu mu söylüyor? O zaman gelin birlikte listeyi kontrol edelim. Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya nelermiş bir bakalım.

1)Gece ve ya gündüze uyumlu bir elbise:

Çok işlevli hem gece hem de gündüz kullanılabilen elbiselere bayılıyorum. En rahatından bir elbise seçin kendinize. Ben kendim için H&M’in bu çiçekli elbisesini seçtim.

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 1

 

zamansız

2) Terlik,Sandalet ve Topuklu ayakkabı

Terlik tabi ki deniz ve ya havuz kenarları için olmazsa olmaz. Spor tarzda bir insan olsanız bile yazın sandaletten başka bütün ayakkabılar ağırlık yapıyor gibi hissediyorsunuz biliyorum. Hem gece hem de gündüz kombinleyebileceğiniz elbisenizin altına uyumlu bir sandalet ve bir de topuklu ayakkabı her türlü duruma hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır.

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 2

3) Güneş kremleri

Bakım çantasından ziyade kesinlikle unutulmaması gereken eşyaların başında güneş kremleri geliyor. Koruma faktörü yüksek olan kremleri tercih etmeseniz bile daha sonra oluşabilecek soyulmalar için güneş sonrası kreminizi yanınızdan ayırmamaya çalışın. Benim gibi beyaz tenli ve kıpkırmızı olanlar için favori serim ise hawaiian tropic.

hawaiiantropic

4) En az 3 tane bikini ve ya mayo

3 tane çünkü tatilde her şeyin mükemmel olmasını istiyoruz. Islandıkça değiştirmek için yedek 2 mayo sizi olabilecek aksaklıklara karşı koruyacaktır. Eğer hala sizin için mükemmel olan bikiniyi bulamadıysanız Mükemmel Bikini İçin 5 İp Ucu yazısını okumayı unutmayın.

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 4

5) Güneş Gözlükleri

Dün güneş gözlükleriyle ilgili inceleme yazısı yazmıştım 2014 Güneş Gözlüğü Trendleri yazsını okumadan geçmeyin. Kendinize en uygun güneş gözlüğünüzü yanınıza, evde bırakmaya kıyamadıklarınızı bavulunuza atmayı unutmayın.

2014 Güneş Gözlüğü Trendleri kapak

6) Şort

Bir şort ile binlerce kombin yapabilirsiniz. En sevdiğiniz ve size en çok yakışan şortunuzu yanınıza alın. Hem plajda bikini üstüne hem de günlük olarak rahat bir şekilde şortunuzu kullanabilirsiniz.

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 5

 

ilgili yazı2

7) Tişört

Bol tişörtler olmadan yaz mı geçer? Şortlarınızın üzerine rahat bir şekilde kombinleyebileceğiniz bir kaç tane kilit tişörtünüzü bavulunuza atmayı unutmayın.

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 6

8) İnce Hırka

Yaz akşamları serin ve esen yerlerde olduğunuzda gündüz çok yanmanın etkisiyle üşüyebilirsiniz bunun için ince bir hırkayı yanınıza mutlaka alın. Tatile gitmişken hasta olmaya gerek yok değil mi?

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 7

9) Kitap ve Mp3 Çalar

Sahilde sessiz ve sakin kitap okumaktan güzel ne olabilir ki? Ya da etraftan gelen duymak istemediğiniz müziklere kulaklarınızı kapatmaktan daha güzel? Mutlaka okumak istediğiniz bir kitabı yanınıza alın ve mp3 çalarınızı sevdiğiniz tüm yaz şarkılarıyla doldurun.

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 8

10) Neredeyse hazırsınız, evet bir şey daha eksik. ENERJİNİZ!!! Bütün sene bu anı beklediniz işe şimdi hazırsınız!

İyi tatiller…

Tatile Giderken Unutmamanız Gereken 10 Eşya 9

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply