Suzanne Neville 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik araştırması yapıyorsanız ve zarafet içinde dünya evine girmek istiyorsanız Suzanne Neville’nin sunduğu 2020 İlkbakar-yaz gelinlik koleksiyonu tam da size göre. Çok farklı düğün temalarına uygun gelinlik tasarımları yer alan koleksiyona yakından bakmaya ne dersiniz?

İşte Suzanne Neville 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonundan en güzel gelinlik modelleri.

https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/suzanne-neville/slideshow/collection#2
  • Balıkçı yaka ve uzun kollu bu gelinliğin üst kısmı hem transparan hem de dantelli olmasıyla çarpıcı görünüyor. Buna ek olarak son zamanların en trend detayı olan yırtmaç da gelinliğe bambaşka bir hava katıyor.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/suzanne-neville/slideshow/collection#10
  • Meghan Markle’ın da etkisiyle son zamanlarda sade gelinlikler trend oldu. Eğer siz de sade ve zarif görünen bir gelinlik arıyorsanız bu koleksiyonda yer alan birçok gelinlik size uygun olabilir.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/suzanne-neville/slideshow/collection#18
  • Kısa gelinlikler de yaz düğünleri için en çok tercih edilen gelinlik modelleri haline geldi. Bu koleksiyonun en göze çarpan modellerinden biri olan bu kısa ve kabarık gelinlik de havuz başı düğünleri için ideal.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/suzanne-neville/slideshow/collection#16
  • Son zamanlarda oldukça trend olan üç boyutlu çiçek süslemeleri bu koleksiyonda da yer alıyor. Daha romantik bir düğün hayal ediyorsanız bu gelinlik tam da size göre.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/suzanne-neville/slideshow/collection#8
  • Düğününüzde prenses gibi görünmek istiyorsanız straplez ve kabarık gelinlik algınızı tamamen değiştirecek bu son derece modern ama bir o kadar da masalsı gelinliğe bayılacaksınız demektir.
https://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2020/suzanne-neville/slideshow/collection#3
  • Tek omuzlu, kemerli, vücuda oturan ve işlemesiz bu harika gelinlik de modern bir gelin olmak isteyen gelin adaylarının çok seveceği modellerden biri.
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.