Stiliyle Ön Plana Çıkan En Sevdiğimiz 10 Türk Blogger

İnternet ve sosyal medyanın gün geçtikçe gelişmesiyle birlikte internette popüler olan isimler de çoğalıyor. Her ne kadar şimdilerde instagram fenomenleri ön planda olsa da eskiden beri blog tutarak takipçi kazanan bloggerlar bu popülerliklerini sürdürüyor. Moda bloglarıyla gündeme gelen ve çok sevilerek stilleriyle örnek alan birçok moda bloggerı var. Ülkemizde, dünyadaki bloggerlara taş çıkaracak harika isimler mevcut. İşte sizin için derlediğimiz birbirinden başarılı türk blogger listesi.

Alley Girl – Betül K. Yıldız

Betül K. Yıldız, alleygirl.com, turkish blogger

6 yıldır New York’ta yaşayan Betül K. Yıldız, alleygirl.com adlı bloğunda moda, stil, seyahat ve özel hayatıyla ilgili paylaşımlar yapıyor. Özellikle ayakkabılara olan tutkusuyla bilindiği için harika ayakkabı paylaşımları ve kombin önerilerini alleygirl.com’dan takip edebilirsiniz.

Maritsa

maritsa

IAMNOTBASİC adlı markasıyla bilinen Meriç Küçük de ünlü türk bloggerlardan biri. Stili ve hayat tarzıyla sevilen blogger, instagram’da da oldukça fazla bir takipçi sayısına sahip.

Nil Ertürk

aHR0cCUzQSUyRiUyRnd3dy5uaWxlcnR1cmsubmV0JTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDE1JTJGMDclMkZJTUdfMzY1MS5qcGc=

2009 yılından bu yana bloguyla moda takipçilerinin beğenisini kazanan Nil Ertürk, aynı zamanda Bey adlı bir erkek giyim mağazasına da sahip. Şimdilerde anne olmaya hazırlanan Nil Ertürk’ü instagramdan da takip edebilirsiniz.

Rüya Büyüktetik

roportaj-ruya-buyuktetik-ile-mija-ve-geri-kalanlar-23348-1162016182603

Stiliyle birçok kişinin en sevdiği moda bloggerlarından biri olan Rüya Büyüktetik de 2011 yılından beri blog yazıyor. Geniş bir kitleye hitap eden bir stilinin olması en büyük başarılarından biri.

Can Direkli

can-direkli-streetstyle-3

Erkek modası ve erkek stili ile ilgili bolca ilham alabileceğiniz bir bloğa sahip olan Can Direkli, şimdilerde instagram’da da oldukça popüler.

Gamze Biran

gamze

Seyahat yazarı olmasının yanı sıra moda bloggerı da olan Gamze Biran’ın stiline gamzebiran.com’dan göz atabilirsiniz.

Nur Bilen Yavuzer

nur

Stiliyle ön plana çıkmasının yanında bir de güzellik uzmanı olan Yavuzer, yıllar bloğunu devam ettirenlerden.

Styleboom Blog

türk blogger

Ayakkabı konusundaki takıntısıyla bilinen bir blog olan Styleboom, ayakkabı tutkunlarına hitap ediyor.

Zet Fashion

türk blogger

Dünyaca ünlü Türk bloggerlardan biri olan Zuhal okçu da başarılı stilini moda takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Koray Caner

koray türk blogger

Hem moda hem de lifestyle temalı bloguyla birçok kişinin favorisi haline gelen Koray Caner’i de koraycaner.com’dan inceleyebilirsiniz.

Umariz sizin için derlediğimiz birbirinden başarılı türk blogger listesini keyifle okumussunuzdur. Siz de en sevdiginiz bloggerlari yorumlarda birakin.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply