Sonbahar Kombinlerinde Uzun Kemer Trendi

Sonbaharın yaklaşmasıyla birlikte yavaş yavaş crop topları, kot şortları rafa kaldırdıysak birbirinden şık sonbahar kombinleri yapmak için hazırlıklara başlamak şart. Uçuş uçuş elbiseler, midi etekler, kadife pantolonlar ve harika ceketlerle kullanabileceğiniz uzun kemer trendi için kolları sıvayın.

İşte sizin için derlediğimiz en güzel uzun kemerler.

  • Aşağı sarkan uzun kemerler stilinizde yıldız parça olmayı hak ediyor. Basic tişört ve şık bir havuç pantolonla bu kemeri kullanabilirsiniz.

Skinny Mini Leather Wrap Belt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sonbahar kombini yaparken ceket ve şort kullanmayı seviyorsanız kombininize cool bir görünüm katmak için uzun kemer trendi en doğru seçim. Özellikle sade seçimlerle bir araya getirdiğinizde harika bir kemer kombinine ulaşabilirsiniz.

ASOS Petite ASOS DESIGN Petite high waisted peg shorts in khaki with extra long belt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Havalar serinlemeye başlayınca ceket giymek için sabırsızlanıyorsanız sade blazer ceketlerinize bambaşka bir hava katacak şık uzun kemerler edinmelisiniz.

Derek Lam 10 Crosby Shawl-Collar One-Button Crepe Blazer with Belt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Günlük, rahat kombinlerinizde de uzun kemer kullanarak stil sahibi bir görünüm yaratabilirsiniz.

Sand Suedette Long D Ring Belt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Uzun kemer trendi ofis kombinlerine de oldukça yakışıyor. Eğer siz de blazer ceketlerle birlikte kemer kullanmayı seviyorsanız uzun kemer tercih edebilirsiniz.

Brunello Cucinelli One-Button Velvet Blazer w/ Grosgrain Belt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Stil sahibi görünümünüzü pekiştirmek istiyorsanız sade bir uzun kemer tercih edebilirsiniz. Düz bir elbise üzerinde de bu harika kemerleri kullanabilirsiniz.

Alexander Mcqueen Long Belt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Son zamanlarda bu iş kemerleri oldukça popüler. Siz de bu tarz bir kemeri jean ve sweatshirtler ile kullanabilirsiniz.

Off White Narrow Industrial Belt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Püskül trendi ile birlikte bu harika uzun kemerlerin kesişmesi en güzel haberlerden biri. Siz de bu tür kemerleri şık etek ve elbiselerinizle kullanarak şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Large belt with suede fastening (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.