Sadelikten Gelen Şıklık; Minimal Takı Trendi

Son zamanlarda birçok takı koleksiyonunda dikkat çeken detaylardan biri bütün takıların daha sade ve minimal olması. Büyük küpe ve büyük kolyelerin yerini artık çok daha sade ve ince modeller aldı. Siz de takı tercihinizi her zaman sade modellerden yana yapıyorsanız bu yazıya mutlaka göz atmalısınız. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel minimal takılar.

  • Çok minik figürleri bulunan ve ince zincirli bu kolyeler günlük hayatta oldukça şık bir görünüm oluşturuyor.

Etsy Tiny Gold Triangle Necklace / FLOATING TRIANGLe Necklace / Delicate Necklace / Little Gold Triangle (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sade takıları seviyorsanız minimal takı trendi tam da size göre. Bu sade tasarıma sahip yüzüklerle elleriniz çok daha zarif görünebilir.

Etsy 925 Sterling Silver Parallel Bar Ring- 925 Bar Adjustable Ring, Stacking Ring, Midi Ring, Line Ring, (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Son zamanlarda popüler olan iri küpelerin yanı sıra bu şekilde çok küçük figürlere sahip minimal küpeler de yükselişte.

Etsy Star studs – Outline star stud earrings – Tiny star earrings – Thin gold earrings – Simple stud earr (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • İncecik bir çizgi halinde görünen bu harika choker kolyeler özel davetlerde elbiselere çok yakışabilir.

Etsy Dainty Gold Choker Necklace, Collar Necklace – 14k Gold Fill and Rose Gold Filled (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Her ne kadar büyük tektaşlar, tamturlar birçok kişinin gözdesi olsa da taşlı yüzük seçiminizi de sadelikten yana yapabilirsiniz.

Etsy Cubic zirconia ring – Dainty ring – Stacking ring – Minimalist ring – Dainty jewelry  (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kolye olarak yalnızca altın bir zincir takmak da son zamanlarda çok popüler.

Etsy Simple Gold Necklace, Layered Chain Choker Necklace, Unique Gold Choker, Bridesmaid Necklace (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • İkili kolyeler popüler hale gelmişken en sade tasarımları edinerek günlük stilinize şık bir görünüm katabilirsiniz.

Etsy Initial Choker Necklace, Gold Name Choker, Simple Choker Gold, Chain Choker (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sizin için seçtiğimiz bu sade takılardan sizin favoriniz hangisi?

Etsy Simple Pearl Choker, Dainty Gold Choker Necklace, Beaded Link Choker in 14kt Gold Filled (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply