Ruhu Rengarenk Gelin Adaylarına Renkli Gelinlik Trendi

Moda dünyası marjinal trendlerle ön plana çıkarken düğün modası da bundan nasibini alıyor. Klasik beyaz gelinliklerin yerini son zamanlarda renkli gelinlik modelleri aldı. Griden maviye, pembeden mora kadar çeşitli renklerde gelinlikler bazı gelin adaylarının aklını çeliyor. Eğer siz de klasikten kaçmak ve ruhunuzu gelinliğinize yansıtmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz renkli gelinlik trendi yazısı ilginizi çok çekecek demektir.

İşte en güzel örneklerle renkli gelinlik trendi

  • Pudra tonlarındaki renkler gelinlik modellerine çok yakışıyor. Bu bebe sarısı gelinlik de farklı gelinlik modelleri arayanlar için oldukça ideal.

ASOS Tall ASOS TALL Wedding Maxi Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Renkli gelinlik trendi dendiğinde akla hep açık tonlardaki renkler gelse de bordo ya da mor gibi koyu renkler de gelinliklerde kullanılıyor.

ASOS DESIGN Bridesmaid maxi dress with lace sleeves and eyelash lace (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Gelinlik renkleri arasında en çok tercih edilenlerden biri hiç kuşkusuz pudra pembesi. Siz de klasik gelinlik görünümünden çok da uzaklaşmak istemiyorsanız pudra pembesi gelinlik tercih edebilirsiniz.

Hitherto Fleur Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Vişne çürüğü rengi, son zamanlarda moda dünyasında en popüler renklerden biri. Gelinlik modellerinde de bu rengi görmek mümkün. Özellikle kır düğünleri için bu tarz bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Watters Tinsley Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Bebek mavisi de renkli gelinlik trendi içerisinde en ön plana çıkan renklerden biri.

Watters Tinsley Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Yavruağzı bir gelinlik de yaz düğünleri için ideal bir tercih olabilir.

Georges Hobeika Short Sleeve Ball Gown (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kendinizi prenses gibi hissetmek istiyorsanız tüllü, kabarık ve pudra pembesi bir gelinlik tercih etmeye ne dersiniz?

Watters Calla Gown (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Pudra tonları en çok da tüllü gelinliklere yakışıyor. Siz de hem prenses gibi hissetmenin yanı sıra daha soft bir gelin olmak istiyorsanız bebek mavisi ve tüllü bir gelinlik sizin için ideal olabilir.

ASOS DESIGN ASOS WEDDING Tulle Midi Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply