Rosa Clara 2014-2015 Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik bir tutkudur,hayaldir,mutluluktur; üstelik sadece evlilik hazırlığı yapan genç kızların ilgisini çekmekten çok ötedir…Görüntüsüyle herkesi kendine hayran bırakabilir.

image

Ben de kendi düğün hazırlıklarım sırasında keşfettim bu markayı ; sektöre damgasını vurmuş İspanya’dan yine : Rosa Clara!

Detaylar gözden kaçırılmamış, sadelikten taviz verilmemiş ama aynı zamanda ilk bakışta zarafetini konuşturacak bir gelinlik arayanlar için en doğru seçim olma şansı yüksek.

image

 

Markanın en ilgi çekici yanı modellerinde kendini tekrarlama hatasına düşmemiş olması: bir bakmışsınız kraliyet gelinlerine layık bir duruş, bir bakmışsınız kısa gelinlik rüzgarından kendini alamamış bir stil… Üstelik farklı renk ve kumaş seçenekleri de mevcut.

Markanın sadece sadeliği ön plana çıkaran yönünü vurgularsak sanki haksızlık edecekmişiz gibi geliyor ama illaki özetlemek gerekirse tek kelimeyle SOFİSTİKE!

image

image

Fazilet Kara

Öğretmenimiz, canımız, her şeyimiz... Yakın bir zamanda kendisini dünya evine yollayacağız. Kendi peri masalını hazırlarken bulduğu, gördüğü, beğendiği şeyleri bize de anlatıyor. Biz de çok beğeniyoruz moda zevkini, dekorasyon gözünü, organizatör disiplinini. Evlilik düşüncesi olan, ev değiştirmeye karar veren onu takip etsin...

No Comments Yet

Leave a Reply