Reem Acra Sonbahar 2013 Koleksiyonu

Merhabalar,

İlk yazımla size Kadınım Mutluyum editörlerinden biri olarak seslenmek çok heyecan verici. Umarım uzun soluklu bir birliktelik olur bu. Size ilk yazımda muhteşem bir modacıdan bahsetmek istiyorum.  Reem Acra. Son zamanlarda beğenerek takip ettiğim tasarımcılardan biri. Özellikle geçtiğimiz 85. Oscar Ödül Törenindeki Kırmızı Halı‘daki Reem Acra tercihleri oldukça başarılıydı.

Kısa bir araştırma yaparak öğrendim ki Reem Acra da bizim Betül‘ ün bayıldığı Elie Saab gibi Beyrut kökenli bir modacıymış. Eh beni aldı tabi bir merak tabiki. En kısa zamanda Beyrut’ u inceleme altına alacağım. Lise yıllarımdan hocalarımızın anlattığı üzere Beyrut’un doğunun incisi olduğunu çok duymuştum. Avrupa’ da Paris ne ise doğuda da Beyrut oymuş. Zira son zamanlarda yine eski haline dönmeye başladığını oralara tatile giden bazı severek takip ettiğim bloggerların yazılarından anlıyorum. Dediğim üzere Beyrut belki de bir sonraki yazı konum olacak.

Reem Acra’nın 2013 Sonbahar koleksiyonu muhteşem. Siyahın ağırlık olarak kullanıldığı koleksiyona kırmızı dokunuşlar mükemmel bir ruh getirmiş. Kadının kendini nasıl güzel ve seksi hissedebileceğini oldukça güzel kavrayan Reem Acra’ nın 2013 Sonbahar kreasyonu karşınızda.

[imagebrowser id=146]
Ceren Uzuner

Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply