Rahat ve Şık Kombinleriyle Kaia Gerber Stili

Cindy Crawford’un kızı Kaia Gerber son zamanlarda güzelliği ve stili ile dikkatleri üzerine çekiyor. 17 yaşında olmasına rağmen kendine has bir stile sahip olmasıyla birçok kişiye ilham veriyor. Cool, rahat ve bir o kadar da şık kombinler yaparak bizi de etkisi altına aldı bile. Genç ve güzel Kaia Gerber’in muazzam stiline daha yakından bakmaya ne dersiniz?

İşte imreneceğiniz detaylarıyla Kaia Gerber stili

 

Pinterest

Dr.Martens botlarını hemen her kombininde kullanan Kaia, bu harika puantiyeli elbisesinin feminenliğini de botlarıyla tamamlamış.

 

Pinterest

Kombinlerinde sıklıkla deri kullandığını söylemek mümkün. Bu kombininde de Moschino etek ve ceket takımı harika görünüyor.

Pinterest

Mavi kadife botları, yüksek belli denim pantolonu ile harika görünmüyor mu?

Pinterest

Pembe kürkü ve deri pantolonunu harika bir şapka ile tamamlayan Kaia, aksesuar olarak genellikle bu şapkaları kullanıyor.

Pinterest

Bu harika elbiseyi cool botlar ve choker kolye ile tamamlayarak stilini ortaya koymuş.

Pinterest

Crop top, mini etek ve topuklu botları ile yaşına uygun bir kombin.

 

Getty

Deri pantolon, kadife kırmızı Louboutin ayakkabı, Fendi çanta ve desenli bluzunu siyah denim bir ceketle tamamlamak tam da Kaia Gerber stili.

Getty

Kırmızı triko elbisesini nike spor ayakkabılar ve küçük bir el çantası ile tamamlayarak rahat ve şık bir kombine daha imza atmış.

Getty

Desenli pantolon, topuklu ayakkabı ve vintage gözlük ile yaptığı bu kombin genel Kaia Gerber stili açısından farklı görünse de istediğinde farklı kombinleri de başarıyla yaptığını kanıtlıyor.

Getty

Pantolon-crop top takımı, terlikleri ve küçük el çantası ile harika görünmüyor mu?

Getty

Bordo denim pantolonu, halter yaka crop top ve beyaz terliklerle tamamlamasının yanı sıra bordo şapkası ile imzasını atmış.

Getty

Kaia Gerber stili için alışılmadık bir seçim olsa da bu Zuhair Murad takım içerisinde harika görünüyor.

Getty

Kırmızı halı stilinde de deri detayları olan harika bir elbise tercih etmiş.

Getty

Botları, deri elbisesi ve şapkasıyla stilini tam anlamıyla yansıttığı bir kombin.

Getty

Şık desenli elbisesini, her zaman giydiği deri ceket ve bot ikilisiyle tamamlayan Kaia Gerber’in bu kombininde en güzel detay denim çanta.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply