2017 Yazı İçin En Güzel 10 Plaj Aksesuarı

Tatile çok az zaman kaldıysa, artık plaj aksesuarı almak için tatil alışverişi yapmanın da zamanı gelmiştir. Bikinilerinizi, elbiselerinizi, eteklerinizi aldıysanız sıra birbirinden harika plaj aksesuarı almaya geldi demektir. Birbirinden güzel çanta, şapka ve ayakkabı modelleriyle tatil bavulunuzu hazırlamak için kolları sıvayın!

Hasır Çanta Trendi

1 Hat Attack (Satın Almak İçin Tıklayınız)

2017 yaz trendleri arasında hasır çantalar üst sırada yer alıyor. Günlük hayatta da takabileceğiniz bu çantaları plaj stilinizi tamamlamak için tercih edebilirsiniz.

Şık Terlikler

3

Sam Edelman (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Plaja giderken ya da sahil kenarında yürürken en çok terliklerle rahat ediyorsanız hem şık hem de bir o kadar konforlu bu terlikleri tercih edebilirsiniz. Platformlu oluşuyla en şık yazlık elbiselerinizi tamamlıyor.

Şapkasız Çıkmayın

6

Hat Attack (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yaz aylarında şapka takarak kendinizi güneşten korumalısınız. Plaj aksesuarı dendiğinde akla ilk olarak şapkalar geliyor. Elbette bunun yanında şık stilinizi de harika şapkalarla tamamlayabilirsiniz. Bu sezon bol yazılı, baskılı ve armalı şapkalar popüler.

Güneş Gözlüğü Olmadan Asla!

 

8

Ray-Ban (Satın Almak İçin Tıklayınız)

2017 yaz sezonunda aynalı ve renkli gözlükler oldukça trend. Siz de stilinizi tamamlamak için yeni bir güneş gözlüğü edinebilirsiniz.

Clucth Severlere

 

 

 

10

Steve Madden (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Plaja giderken büyük çantalar yeri daha küçük çanta almak isteyenler için bu harika clucth en güzel alternatiflerden.

Espadril Rahatlığı

 

 

 

4

Soludos (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Espadrillerin ne kadar rahat olduğunu bilmeyen yok. Plaj elbiselerinizle harika bir şekilde uyum sağlayacak bu espadrile ne dersiniz?

En Trend Şapkalar

 

7

Eric Javits (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bu küt şapkalar bu yaz sezonunda damga vuran şapka modellerinden.

Stilinizi Kanıtlayan Gözlükler

 

9

Fendi (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Güneş gözlüğü yalnızca gözlerinizi korumaya yaramaz. Aynı zamanda stilinizi en iyi şekilde tamamlayan bir görevi vardır.

Mint Yeşili Sevdası

 

 

2

MAR Y SOL (Satın Almak İçin Tıklayınız)

2017 plaj trendleri arasında yeşilin her tonunu görmek mümkün. Bu muhteşem mint yeşili çanta ile hem ruhunuz şenlensin hem de trendi yakalayın.

Topukludan Vazgeçemeyenlere

 

5

Seychelles Villa Wedges (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Plaj stili de olsa şık görünmekten vazgeçemiyorsanız bu harika dolgu topukları mutlaka edinmelisiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply