Oscar de la Renta 2020 Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Oscar de la Renta 2020 gelinlik koleksiyonu için hazır mısınız? Gelinlik konusunda en başarılı markalardan biri olan Oscar de la Renta, 2020’de de gelin adayları için büyüleyici tasarımlarını sundu. Günümüzde gelinler nikah, düğün, after party, nikah yemeği, evden alma gibi çeşitli etkinlerde farklı gelinlikler giymeyi tercih ediyor. İşte Oscar de la Renta da bu trendi destekleyecek nitelikte bir koleksiyonla karşımızda. Vakit kaybetmeden koleksiyonun en güzel tasarımlarına göz atmaya ne dersiniz?

Koleksiyonun en dikkat çekici tasarımlarından olan bu gelinlik, büyüleyici püskül detayı, anvelop eteği ve straplez kesimiyle after party için muazzam görünüyor.

Romantik bir gelin olmak isteyen gelin adayları bu kabarık, çiçek işlemeli ve straplez gelinliğe bayılacak.

Zarafet ve sadelik arayanlar ise bacak dekoltesi, uzun kuyruğu ve muhteşem göğüs dekoltesine sahip bu gelinlik ile aradığı cazibeyi bulacak.

Oscar de la Renta 2020 gelinlik koleksiyonunda dev fiyonklar göze çarpıyor. Arka ya da ön kısımda yer alabilen bu fiyonklar gelinliğe sıradışı bir görünüm katıyor.

Zarafet dendiğinde akla Oscar de la Renta’nın gelmesi tesadüf değil. Düşük omuzlu, transparan ve çiçekli bu gelinlik tam da zarafeti çağrıştıyor.

Ne olursa olsun kabarık gelinlikten asla vazgeçmem diyenler için de bu koleksiyonda muazzam tasarımlar yer alıyor.

Derin V yakası, tüllü eteği ve çiçeksi kumaşıyla ilkbahar ve yaz düğünleri için muazzam bir gelinlik.

After party eğlencesine eşlik edecek şık bir elbise arıyorsanız bu püsküllü gelinliğe bayılacaksınız.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply