Ünlü Stili: Moda Ana, Anna Dello Russo

Son yıllarda moda denildiğinde akla gelen isimlerden biri de ünlü moda ikonu Anna Dello Rosso. Moda tutkunları tarafından yakından tanınsa da geçen sezon H&M ile işbirliğine giden Anna bu şekilde kitlelerce tanınmaya başladı. H&M ile yaptığı koleksiyonu hatırlayanlar Anna’nın ne kadar şaşalı, renkli ve ön plana çıkan bir kişiliği ve moda anlayışı olduğunu anlamıştır. O her şeyden önce bir insanın sadece kıyafetleriyle kendilerini nasıl özgürleştirebileceğini ortaya koyuyor bence.

Anna Dello Russo şu an Japonya Vogue’ un danışmanlığı yürütüyor. İtalyan moda ikonu 18 yılını Condé Nast Italia’ da harcamış, İtalyan Vogue da yine editörlük yapmış. Şimdilerdeyse baş döndüren kıyafetleri ve kombinleri ile moda sayfalarını süslemeye devam ediyor. O kendine moda gardiyanı dese de ben onu ‘Moda Ana’ olarak adlandırmayı uygun gördüm. H&M için hazırladığı videodaki kurallarını görünce bana hak vereceksiniz. Anna’nın stilini merak ediyorsanız galerisi hemen aşağıda.

[imagebrowser id=148]

Ceren Uzuner

Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

1 Comment

Leave a Reply