Minimal Takılar

Şeytan ayrıntıda gizli midir bilmiyorum ama şıklığın ayrınlıda gizli olduğu kesin. Büyük ve gösterişli takıların güzel durduğu zamanlar vardır. Ama günlük olarak kullanmak biraz zor olabilir. Küçük ve minimal takılar ise yavaş yavaş gösterşli takıların yerini almaya başladı. Bir çok minimal takıyı birlikte kullanıp yine istediğiniz büyüklükteki ilgili üzerinize çekebilirsiniz, ya da çok sade anlamlar katıp minik bir detayla görüntünüzü tamamlayabilirsiniz. Minimal takılar artık hayatımızda ve bir yere gitmeye niyetleri yok.

Minimal takılar 8

Son zamanlarda bir çok yerde gördüğümüz eklem yüzükleri minimal takılar için iyi bir başlangıç. Gözümüzün alıştığını düşünsek de eklem yüzükleri hem değişik hem de dikkat çeken bir detay.Minimal takılar kapak

Minimal kolyerde sade bir şıklık için yine süper bir tercih. Farklı tasarımlarla günlük şıklığınızı çok kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Mesela sırt tarafınıza doğru uzayan bir kolye şık olduğu gibi farklılığıyla dikkat çekecektir.

Minimal takılar 5

Sadelik her zaman şıklık anlamına gelmez evet biliyorum ama incecik bir bileklik size ger koşulda şıklık katacaktır. Tabi ki bir gece elbisesinin yanına değil ama günlük olarak çok zarif duracaktır özellikle yine ince bir eklem yüzüğüyle bütünleşince.

Minimal takılar 3

Sadece zincirden oluşan ve gömleğinizin son düğmesinden sonra ucu gözükmeyen bir kolyenin vereceği seksilik hissi değil de nedir?

Minimal takılar 2

Küpelerde ise yine durum değişmiyor. Yılların getirdiği inci küpelerin yerini yavaş yavaş alıyor minimal küpeler. Tekli ya da bir kaç tane minik detaylar artık her yerde.Minimal takılar 4

Hayatınıza minimal takıları daha fazla katmak istiyorsanız eğer aşağıdaki görsellere göz atmayı unutmayın…

Minimal takılar 1

Minimal takılar 6

Minimal takılar 7Minimal takılar 9

Minimal takılar 10

Minimal takılar

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

1 Comment

Leave a Reply