Micheal Kors 2014 Sonbahar Kış Koleskiyonu

Micheal Kors, son yıllarda ülkemizde de en beğeni toplayan tasarımcılarından en önemlisi belki de. Tasarımlarıyla, kalitesiyle ve görece ulaşılabilir fiyatlarıyla favorilerimizden.

Mickeal Kors New York Moda haftasının en dikkat çeken tasarımcılarından biriydi. Kors 2014’te kadınlarını kürkle, örgü işi parçalarla, bol kesinli kabanlarıyla ve büyük parça atkılarla görmek istiyor.

michael-kors-fall-winter-2014-show33

Uzun şifon elbiseler, diz altı orta boy etek bu sezon olduğu gibi önümüzdeki sezon da çok popüler olacak. Micheal Kors, Ralph Lauren, Gucci de hep bu boyu görmüştük. Özellikle orta boy etekleri ben bu sene çok sevdim. Çizmelerle harika görünüyor. Editörlerimizden Ceren yakında bir mid orta boy etek dosyasıyla gelecek. Takipte kalın.

[imagebrowser id=227]
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

1 Comment

Leave a Reply