Meghan Markle’ın Gelinlik Tercihi Nasıl Olacak? En Güzel 10 Gelinlik Tahmini

Şu sıralar magazin dünyası yeni bir kraliyet düğününün heyecanı ile çalkalanıyor. Meghan Markle’ın gelinlik tercihi tüm dünyada konuşuluyor. Mayıs ayında evlenecek olan Prens Harry ve güzel oyuncu Meghan Markle, düğün hazırlıklarına başladı bile. Gelinliğini seçtiği söylenen Markle’ın gelinliğini hangi tasarımcıdan seçtiği ise büyük merak konusu. Peki sizce kraliyet düğününe yakışır bir gelinlik mi seçti yoksa kendi stiline göre bir seçim mi yaptı?

İşte Meghan Markle’ın gelinlik tercihi ile ilgili tahminlerimiz.

Nicole Miller Juliet Bridal Gown $1,760 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kraliyet düğününe yakışır bir gelinlik tercih ederse dantelli bir gelinlik olabilir. Bu düz kesim, kayık yakalı gelinlik Meghan Markle’ın muazzam fiziği için son derece uygun.

BHLDN Octavia Gown $975 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Meghan Markle’in stili minimal detaylar içeriyor. Bu minimalist tasarıma sahip derin V yakalı, altın kemerli A kesim gelinlik tam da onun stiline göre.

Alex Perry Bride Alessandra Bikini Sheer Gown $4,340 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Minimalist olduğu kadar iddialı bir stile de sahip olan müstakbel prenses, bu gözalıcı gelinlik tasarımına olumlu bakabilir.

Georges Hobeika Bridal A-Line Embellished Gown $10,175 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kraliyet düğünlerinde diğer prenseslerin giydiği gelinliklere baktığımızda genellikle omuz ve kol kısımları dantellli, A kesim gelinlikler görüyoruz. Meghan Markle da bu çizgiden ilerlerse böyle bir gelinlik giyebilir.

BHLDN Legacy Dress $295 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Hem sade, hem fiziği ön plana çıkaran hem de klas bir gelinlik de tercih edebilir.

BHLDN Emerson Gown $2,800 $1,400 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Meghan Markle, diğer prenseslere göre biraz daha farklı biri olarak görülüyor. Bu açıdan düğününde kraliyet kurallarını yıkarak bambaşka bir tercih de yapabilir. Bu kayık yakalı midi gelinlik onun stilini yansıtıyor.

BHLDN Opaline Ballgown $1,450 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kraliyet düğününe yakışacak kabarık bir gelinlik giymek isterse bunu da en sade yolan yapacağı aşikar.

BHLDN Forsyth Gown $2,050 $1,100 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Uzun kollu, dantelli gelinlik tercihi yapsa bile muazzam bir sırt dekoltesi ile ters köşe yapabilir prenses adayı.

BHLDN Sol Gown $2,000 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Giydiği düz kesim elbiseleri kendisine nasıl yakıştırdığını düşünürsek gelinlikte de düz kesim tercihi yapacağını düşünebiliriz.

BHLDN Blake Gown $900 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kayık yakalı gelinlikler bir prenses için en güzel gelinlik modellerinden biri. Peki sizce Meghan Markle’ın gelinlik tercihi nasıl olacak?

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.