Mango ile En Şık Davetli Siz Olun

Mango’ nun ilkbahar yaz için hazırladığı daha çok davetlerde kullanabileceğiniz birbirinden şık elbiselere göz atalım istedik. Daha çok pastel tonların, minik dantel detaylarının ve parıltıların dikkat çektiği bu koleksiyon ile oldukça romantik bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Malumunuz Mayıs geldi. Mayıs benim için ya düğün ya mezuniyet ya da neşeli doğum günü partilerinin ayıdır. Mango gibi dünyaca ünlü bir markanın bütçenize uygun fiyat sklasını da göz ardı etmeden yarattığı bu koleksiyonun diğer adı Mayıs olabilirmiş. Pişti olur muyum diye korkmayın aksesuarlarınız ya da cesur saç ve makyaj stilinizle herkesten çok daha farklı ve modern görünümler elde etmek sizin elinizde. Bu da zaten giyinmenin, modanın ve günümüz kadının yaratıcı olmasını sağlayan en eğlenceli yanı.

Hem şık görünebileceğiniz hem de acil davetler için kurtarıcı bu yazımızı mutlaka okuyun.

Her fotoğrafın altına linkini ve fiyatını paylaştık. Yakından incelemek için tıklayın.

 

[imagebrowser id=254]

 

Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

No Comments Yet

Leave a Reply