Makyajda Farklılık Arayanlara Beyaz Eyeliner Trendi

Eyeliner, makyajda en çok tercih edilen ürünlerden biri. Gözleri belirginleştiren, büyüten ve daha etkileyici bakışlar sağlayan eyeliner, modası hiç geçmeyecek makyaj ürünleri arasında yer alıyor. Simsiyah eyeliner her ne kadar vazgeçilmez olsa da son birkaç senedir renkli eyelinerlar da ön plana çıktı. Mor, lacivert gibi farklı renklerin yanı sıra podyumlardan gelip trend olan beyaz eyeliner ilgi çekiyor. Birçok ünlünün de tercih ettiği beyaz eyeliner, farklı makyaj trendlerini takip edenler için oldukça ideal.

İşte sizin için derlediğimiz beyaz eyeliner trendi incelikleri

  • Klasik, kuyruklu eyeliner görünümünü beyaz eyeliner ile de elde etmek mümkün. Göz şeklinize göre bir stil belirleyip bu makyajı yapabilirsiniz.
https://www.pinterest.com.au/asiamparis/eye-liner-arty/
  • Renkli farlarla göz makyajı yaptıktan sonra beyaz eyeliner ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Renkli ve farklı makyajlar yapmayı seviyorsanız bu trend tam da size göre.
https://in.pinterest.com/pin/859061697643680615/?lp=true
  • Kırmızı ruj gibi makyajda baskın olan renkleri tercih ettiyseniz gözlerde daha hafif bir görünüm yaratmak için beyaz eyeliner kullanabilirsiniz.
https://in.pinterest.com/pin/325877723007912296/?lp=true
  • Daha farklı makyajlar için siyah ve beyaz eyelinerı üst üste çekebilirsiniz. Bu görünüm için ince uçlu eyelinerlar kullanmanız çok daha doğru olacaktır.
http://trianablog.com/white-eyeliner/white-eyeliner-70-best-white-eyeliner-blog-images-on-pinterest/
  • Beyaz eyeliner trendi birçok ünlünün de favorisi oldu. Özellikle sade, hafifçe gölgelendirilmiş göz makyajı üzerine uygulamayı tercih eden ünlüler gibi siz de hafif makyajlarda beyaz eyeliner tercih edebilirsiniz.
https://www.wmagazine.com/gallery/kristen-stewart-stella-maxwell-beauty-instagrams-of-the-week
  • Son makyaj trendleri arasında grafik eyeliner de oldukça popüler. Bu trendi beyaz eyeliner ile yaparak çok daha stil sahibi bir görünüm elde etmek mümkün. Bu göz makyajını biraz daha minimal tutarak günlük hayata uyarlayabilirsiniz.
https://www.asos.com/women/fashion-feed/2018_06_12-tues/beauty-trend-white-eyeliner/

Peki beyaz eyeliner trendi için hangi eyelinerları tercih etmeli?

  • Kalın uçlu  ve pigmentasyonu kuvvetli bir eyeliner tercih ederseniz çok daha iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Nyx Professional Makeup Retractable Eyeliner (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kuyruklu, ince bir çizgi çizmek ya da siyah eyeliner üzerine bir hat belirlemek için suya dayanıklı likit eyeliner tercih edebilirsiniz.

stila Stay All Day(R) Waterproof Liquid Eyeliner (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply