Mahidevran Nur Fettahoğlu Markafoni’ de!

Aşk-ı Memnu’ daki performansıyla dikkat çeken Nur Fettahoğlu, son iki sezondur Muhteşem Yüzyıl dizisiyle Peyker karakterini unutturup çoktan bizim için sultanlar sultanı Mahidevran  oldu.

 

 

Nur Fettahoğlu’ nu Aşk-ı Memnu’ daki giyim tarzıyla da hep beğenmiştim zaten. Şimdi Markafoni ile öyle bir çekim yapmışlar ki kanımca Markafoni’ nin en iyi işi bu oldu. Bu kadar profesyonel kareler olmazdı doğrusu. Markafoni yaptığı bu çekimlerle gözümdeki marka algısını bir tık daha üste taşıdı desem yalan olmaz. Neydi canım o  sitedeki kazulet modeller. Mekan olarak seçilen Sait Halim Paşa Yalısı da Mahidevran karakterine bir gönderme sanki ama Fettahoğlu’ nun içinde olduğu kıyafetlerle başka bir alemde olduğumuzun kesinlikle farkındayız (:  Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Nur Fettahoğlu’nu düşünen ismi ayrıca kutluyorum. Madem konuştuk bu kadar haydi Markafoni‘ ye bir tık. Bu ne güzellik Ey Markafoni 😉 Daim olsun emi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fazilet Kara

Öğretmenimiz, canımız, her şeyimiz... Yakın bir zamanda kendisini dünya evine yollayacağız. Kendi peri masalını hazırlarken bulduğu, gördüğü, beğendiği şeyleri bize de anlatıyor. Biz de çok beğeniyoruz moda zevkini, dekorasyon gözünü, organizatör disiplinini. Evlilik düşüncesi olan, ev değiştirmeye karar veren onu takip etsin...

1 Comment

Leave a Reply