Lash Genesis Sürprizi: Çekiliş

Herkese Merhaba,

Yeni yazımda sizlere bir sürprizle geldim. Önceki yazımda tanıttığım pek çok olumlu geri dönüş aldığım kirpik uzatıcı ürün Lash Genesis’ i aranızdan şanslı bir okuyucuma hediye ediyorum. 229 TL değerindeki bu ürüne sahip olmak için katılacağınız çekiliş için yapmanız gereken adımlar ise çok kolay.

 

 

Bunun için yapmanız gerekenler:

1. Kadınım Mutluyum’ un Facebook sayfasını beğenmeniz. Kadınım Mutluyum Facebook:

https://www.facebook.com/kadinimmutluyum

2. Lash Genesis’ e ait Facebook sayfalarını beğenmeniz. Lash Genesis Facebook:

http://www.facebook.com/pages/StHerb/159576660730098

http://www.facebook.com/pages/Barielle/138153106233155

3. Bu yazının altına yorum yapmanız gerekmektedir ki, böylelikle çekilişe katılımcı olacak olan adınızı çekilişimize dahil edebileyim.

4. Eğer Kadınım Mutluyum Twitter hesabını takibe alırsanız, ekstradan bir çekiliş numarası daha almaya hak kazanmış olacaksınız. Twitter’ dan bizi takibe aldıktan sonra bu yazının altına hangi adınızla yorum yaptıysanız o adınızı @kadinimmutluyum a haber vermeniz gerekiyor. (Not: Sadece Twitter’dan takip etmeniz size ekstradan çekiliş numarası vermez.)  Kadınım Mutluyum Twitter: https://twitter.com/kadinimmutluyum

Çekiliş kampanyamızın ne kadar süreceğine gelirsek, bu çekiliş sadece 2-3 gün ile de sınırlı olmayacak. Dilerseniz arkadaşlarınıza haber vererek onların da çekilişe katılmalarını sağlayabilirsiniz.

 

 

Kampanyamız 1 Mayıs 2012 Salı günü başlıyor. 8 Mayıs 2012 saat 19:00′ a kadar yukarıdaki maddeleri tamamlayarak çekilişe katılabilirsiniz.

Herkese bol şanslar!

No Comments Yet

Leave a Reply