Klas Stiliyle Amal Clooney Kombinleri

Size ilham verecek Amal Clooney kombinleri için hazır olun. George Clooney ile evlendikten sonra mercek altına alınan güzeller güzeli İnsan Hakları Avukatı Amal Clooney, stiliyle herkesin dikkatini çekiyor. Son derece feminen, klas ve şık giyinen avukatın en şık kombinlerine yakından bakmaya ne dersiniz?

Amal Clooney başarılı bir avukat olduğu için onu genellikle klasik kombinler içinde görüyoruz. Bu açıdan size ofis stili konusunda ilham verebilir. Şık kaban ve trençkotları, klasik çantaları ve topuklu ayakkabılarıyla hem sade hem de elegan görünen kombinler yapmayı başarıyor.

Amal Clooney’in stilinin sırrı renkleri çok iyi kullanmayı bilmesinde yatıyor. Bu kombinde turuncu ve taba rengini ne kadar uyumlu kullandığı göze çarpıyor.

Her ne kadar klasik giyinse de renkleri kullanmaktan da hiç çekinmiyor. Bu parlak sarı elbise ve kaban takımı buna en güzel örneklerden biri.

Her ne kadar onu genellikle elbiseler içinde görsek de klasik pantolonları da harika şekilde kombinliyor. En çok tercih ettiği pantolon modeli ise ekoseli kumaş pantolonlar.

Topuklu ayakkabıları stilinde çok iyi kullansa da zaman zaman düz ayakkabılar da tercih ediyor. Özellikle hava alanı stilinde bu tarz rahat kombinler içinde görmek mümkün.

Oldukça feminen bir stile sahip olan Amal Clooney, kırmızı halıda da tüm zarifliğini sergiliyor. Tercih ettiği bu tulum en güzel kombinlerinden biri.

Genellikle midi eteklerle karşımıza çıksa da mini etek ve elbiseleri de sıklıkla tercih ediyor. Ayakkabı seçimi ise her seferinde muazzam oluyor.

Amal Clooney kombinleri arasında en dikkat çekenlerden biri de Meghan Markle ve Prens Harry’nin düğününde yapmış olduğu bu kombin oldu.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply