Kış Geliyor! Bot Trendleri ile Kış Alışverişi Başlasın

Alışverişe bot trendleri ile başlamaya ne dersiniz? Kış yaklaşırken kombinlerinizi tamamlamak için bot alışverişine başlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için 2019- 2020 kışı için trend olacak bot modellerini ve kombin önerilerini derledik. İşte sezonun bot trendleri.

Kovboy botları

Bu sezon kovboy botları ve uzun kovboy çizmeleri çok popüler olacak. Kazaklar, skinny pantolonlar ve salaş ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

Mango Deri kovboy yarım bot
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Beyaz postal botlar

Geçen sezon popülerliği başlayan beyaz postal botlar bu sezon da yükselişte. Bu sıradışı botları en şık kombinlerden en günlük kombinlere kadar çeşitli stillerde kullanabilirsiniz.

İnan Ayakkabı Beyaz Cilt Kadın Bot
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Metalik botlar

Metalik trendi aksesuarlardan giyim ürünlerine kadar gitmişken ayakkabılardan bahsetmemek olmaz. Metalik botlar kombinleri şenlendirmeye geliyor.

OXXO Gri Topuklu Parlak Bot
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sivri burunlu botlar

Günlük kombinlerinize cool bir hava katmak istiyorsanız sivri burunlu, rugan ya da parlak deri botlarla bunu en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Flo Rugan Siyah Kadın Bot
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Siyah bağcıklı postal botlar

Bağcıklı siyah postal botları sonbaharda da kışın da harika şekillerde kombinleyebilirsiniz. Yazdan kalma elbiselerinizle bile harika görünecek.

İnan Ayakkabı Siyah Cilt Kadın Bot
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

İnce topuklu botlar

İnce topuklu ayakkabıları hem ofis stilinde hem de günlük stilde kullanabilirsiniz. Bu ince topuklu botlar bu sezonun bot trendleri arasında da sıklıkla söz edilecek.

Elle Bordo Kadın Bot
(Satın Almak İçin Tıklayınız)
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.