Kış Gelinlerine En Güzel Kış Gelinlik Modelleri

2020’ye gireceğimiz şu günlerde yeni bir yıl için değil de düğünü için heyecanlanan gelin adayları burada mı? Eğer Ocak-Şubat-Mart döneminde evlenecekseniz ve hala gelinliğinize karar veremediyseniz sizin için harika kış gelinlik modelleri derlemesi yaptık.

İşte birbirinden şık kış gelinlik modelleri

Kış aylarında kır düğünü yapılamaz sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Üst kısmı dantelli, sade bir gelinlik ile kış aylarında da bohem görünebilirsiniz.

Kış gelinlik modelleri dendiğinde akla ilk olarak uzun kollu gelinlikler geliyor. Bu A kesim eteği, derin V yaka dekoltesi ve işlemesiz kumaşı olan gelinlik harika bir kış gelini olmak için yeter de artar bile.

Uzun kollu gelinlik tercih etmeyi düşünüyorsanız üst kısmı dantelli alt kısmı tüllü, prenses model gelinlik ile harika görüneceğinize şüphe yok.

Ağaç dalları işlemeleri ve transparan üst kısmıyla büyüleyici bir kış gelinliği.

Sade ama şık bir kış gelini olmak istiyorsanız bu düz formlu, çan etekli ve balon kollu gelinlik tam da size göre.

Üst kısmı transparan ve desenli, alt kısmı tamamen düz inen bu büyüleyici gelinlik ile şık bir otel düğünü yapılabilir.

Kışın düğün yapacak olmanız cesur gelinlikler giymemenizi gerektirmez. Bu harika balıkçı yaka ve uzun kollu transparan gelinlik ile çarpıcı görüneceğinize şüphe yok.

Kabarık gelinlikler en çok da uzun kollar ve derin V yaka dekolte ile güzel görünüyor. Siz de şık bir kış düğünü planlıyorsanız bu tarz bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz bu kış gelinlik modelleri arasından sizin favoriniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply