Kış Gelinleri İçin En Güzel 10 Saç Aksesuarı

Kış düğünleri genellikle kapalı mekanlarda yapıldığından gelinlere gösteriş ve ışıltı hakim olur. Salon düğünlerinde işlemeli, güpürlü veya taşlarla süslü gelinlikler daha çok tercih edilir. İşte kış mevsiminde düğün yapacak olan kış gelinleri için en güzel 10 saç aksesuarı.

moniq3010352805_q1_1-0
WEDDING BELLES NEW YORK BEAD & CRYSTAL HEADBAND $165

 

Son dönemlerde gelinler için saç aksesuarı modası bir hayli gelişti. Önceleri yaygın olan prenses tacı yerini çok daha zarif ve anlamlı saç aksesuarlara bıraktı. Bu dal figürlü taşlı aksesuar da sade gelinlikler için son derece ideal. Hem açık hem de toplu saç modelleriyle yakışabilen bir taç aynı zamanda.

33472887_017_a
CAMILLA CHRISTINE JEWELED HEAD PIECE $198

 

Kabarık ve gösterişli gelinlikler için son derece uygun olan bu taç boncuklarla süslenmiş çiçek figürüyle harika görünüyor.

29011574_100_a
CAMILLA CHRISTINE LARGE CRYSTAL FLOWER COMB $178

 

 

Dağınık topuzlar için harika bir seçenek olan bu kısa taç, uzun kollu ve dantelli gelinlik modelleri için ideal olabilir.

image1xxl
WEDDING BELLES NEW YORK ‘COLLEEN’ FAUX PEARL & CRYSTAL MÉLANGE HEADBAND $195 

 

Abartılı ve gösterişli gelinlik giyecek olanların seçebileceği bu saç aksesuarı büyük çiçek figürlerinden oluşuyor. Açık ya da yarım toplanmış saç modelleriyle harika bir görünüm oluşturuyor.

C4067_EF3275_m
SARA GABRIEL ‘PEYTON’ EMBELLISHED BLUSHER VEIL HAIR RIBBON $297 

Vintage tarzdan vazgeçemeyenlerin tercihi olabilecek bu file saç aksesuarı kış gelinleri için harika bir seçim olabilir. Özellikle balık formunda ya da düz inen gelinlik modelleriyle çok iyi uyum sağlayabilir.

 

BDVHB4
WEDDING BELLES NEW YORK ‘BRILLIANCE’ HAIR COMB $85

 

Taşlarla süslenmiş bu taç minimal tarzda tasarlanmış gelinliğe ışıltı katmak amacıyla tercih edilebilir.

35448703_007_a
WEDDING BELLES NEW YORK BEAD & CRYSTAL HEADBAND $165

 

Topuzun arka kısmında yer alan ve hafif ışıltılar katan bu harika saç aksesuarı, sadeliği zariflikle birleştirmek isteyenler için yerinde bir tercih olabilir. Bu tür saç aksesuarlarına topuzun modeli de son derece önem taşır. Sırt dekolteli gelinlikler için bu tarzda bir saç aksesuarı tercih edilebilir.

_10201289
SARA GABRIEL ‘CELESTE DUET’ EMBELLISHED RIBBON $257

 

Hayatının en özel günü de olsa sadeliği elden bırakmak istemeyenlerin çok seveceği bu taç incecik görünümüyle zarafet saçıyor. En basit topuzları bile zarif bir hale getirebilecek bu saç aksesuarını straplez gelinlik modelleriyle birlikte kullanmak mümkün.

_10389450
WEDDING BELLES NEW YORK CZECH CRYSTAL ROSETTE HAIR COMB $110

Düğününde taç kullanarak abartıya kaçmak istemeyenler için son dönemin trendlerinden olan bu topuz aksesuarı minimal gelinlikler için harika bir seçim.

2317336_fpx
JENNIFER BEHR JEWELED HEADBAND $175 

Klasik tarzda bir gelinlik giymeyi tercih edenlerin bayılacağı bu saç aksesuarı da incilerden oluşması ve tam alnın üzerindeki duruşu ile harika görünüyor.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply