Kış Gelinleri İçin Duvak Önerileri

Kış mevsiminde düğün yapmayı düşünüyorsanız ve kışa uygun gelinliklere uyum sağlayacak bir duvak arıyorsanız sizin için seçtiğimiz duvaklardan ilham almaya ne dersiniz? Kış aylarında uzun kollu, dantelli ve daha çok romantik olan gelinliklere tercih edilecek duvaklar hangisi olabilir? Bu sorunun cevabı için yazımızı mutlaka okuyun!

İşte kış gelinleri için duvak modelleri ve duvak seçimi tavsiyeleri

  • Sade bir kış gelini olmak için kafanızın üstünde yer alacak sade bir duvak tercih edebilirsiniz. Bunun için dalgalı saçlar harika bir seçim olabilir.

Etsy Crystal Beaded Wedding Veil, Pearl Bridal Veil, Ivory Veil, Fingertip Length Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sadeliğin yanı sıra duvak kenarlarında yer alacak minimalist işlemeler de kış gelinleri için duvak seçimi konusunda harika seçeneklerden biri.

Etsy Beaded Wedding Veil, Pearl Bridal Veil, Beaded Bridal Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Duvağınızın gelinliğinizin önüne geçmesini istemiyorsanız yüzünüze düşecek duvak modelleri yerine daha geride duracak bir model tercih edebilirsiniz.

WEDDING BELLES NEW YORK ‘Lola – Swarovski Crystal’ Lace Border Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Belli belirsiz duvaklar son dönemlerin popüler duvak modellerinden. Siz de sade bir kış gelini olmak için bu tarz bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Debra Moreland Floating Cathedral Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kış aylarında da bohem bir düğün teması tercih edebilirsiniz. bunun için enseden bağlanacak ve ayaklarınıza kadar uzanacak sade bir duvak harika olabilir.

Paris By Debra Moreland Sky Mist Veil (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Klasikten şaşmayan gelin adayları volümlü ve göz alıcı bir duvak da tercih edebilir.

Etsy Tiara Veil – Tiara Bachelorette Veil – Bachelorette Veil – Bachelorette Party – Bride Gift – Silver (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kış aylarında düğün yapacaksanız gelinlik ve duvak tercihlerinizde kırık beyaz ya da krem yerine bembeyaz tül tercih edebilirsiniz.

Etsy Beaded Bridal Veil, Pearl Wedding Veil, Ivory Bridal Veil, Tulle Veil, Veil for Bride, Fingertip Len (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sizin için derlediğimiz duvak modelleri arasından sizin favoriniz hangisi?

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply