Kış Düğünleri İçin Masa Düzeni Önerileri

Kış mevsiminde yapılan düğünler genellikle kapalı mekanlarda yapıldığı için mekan dekorasyonu çok daha fazla önem kazanıyor. Tarihi mekanlar, şık restoranlar, kış bahçeleri ya da balo salonları gibi mekanlar kış düğünleri için en ideal yerlerden. Peki ama kış düğünlerinde masa düzeni nasıl olmalı? İşte düğününü kış mevsiminde yapacaklara fikir verebilecek en güzel masa düzeni örnekleri..
weddings-wedding-reception-photos-on

Kış mevsiminin soğukluğunu kırmak için masa düzenin sıcak renkler kullanılabilir. Bakır, turuncu gibi renkler şık bir restoran düğünü için en ideal renkler.
vintage-red-wedding-ideas-3

Şık bir mekan dendiğinde akılda ilk canlanan güller ve incilerle süslenmiş bir masadır. Bu tür masa düğününü şık bir restoranda yapacak olanlar için son derece ideal görünüyor.
The-Black-White-and-Golden-New-Years-Eve-Gatsby-Themed-Party-Table-Decoration

Siyahın büyüsünü kış düğününde kullanmak en akıllı seçimlerden biri olabilir. Siyah, beyaz ve altın renginin birlikteliği ile oluşturulmuş bir masa düzeni ve beyaz güller müthiş görünüyor.
sequin-gold-runners

Gösterişli bir balo salonu düğünü için en iyi şey parlak ve payet süslemelerdir. Altın renginin asilliğini masanın genelinde kullanabilirsiniz.
c59e5d1530b62c2a874d1ea107e3f452

Kış soğuklarının kasvetine inat düğün masasına baharı getirmek için renkli çiçeklerden de faydalanabilirsiniz. Pembe temalı ve pembe güllerin kullanıldığı bu masa gibi.
1_CHRISTMAS SOIREE 2013-1000

Daha asil, oturaklı ve şık bir masa düşünenler siyah ve beyazın bir arada kullanıldığı bu farklı ve alışılmadık masa düzenini tercih edebilir.
aapöytä

Bohem tarzda düzenlenen düğünler için ideal olan bu masa düzeni ahşap masa ve sandalyeler ile şık çiçeklerin harika birlikteliğinden oluşuyor.
140b9e3c0a4de458e88189b91502934e

Sade ve minimal bir masa düzeni tercih edenler ortada zarif açık renkli çiçekler ile siyah detaylar bulunan bu şık masadan ilham alabilir.
24

Çiçeklerin, güllerin yanı sıra yeşil bitkiler de masaya çok hoş bir görünüm kazandırıyor. Bu tamamı beyaz olarak oluşturulmuş masa düzeninde de yeşil bitkiler harika bir görünüm oluşturmuş.
22

Kozalaklar kış düğünü masa düzeni için en çok tercih edilen detaylar arasında yer alıyor.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply