Kırışıklıklara Uyurken Veda Edin

Okuyunca beni oldukça heyecanlandıran bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere bugün.  Frownies’in hikayesi 1889 yılında bir annenin konser piyanisti olan kızı için kırışıklarını yok etmek adına prensipte yüzdeki kasları çalıştıran tamamen doğal bir ürün geliştirmesiyle başlıyor. İğnelerden, dolgulardan, ameliyatlardan önce kullanılmaya başlanan Frownies, kadınlardaki yaşlanma etkilerini yokeden ilk ürün olarak Amerika’dan dünyaya yayılıyor. Hollywood yıldızlarının sırrı olarakta günümüzde popülerliğini koruyor.

Peki Nasıl Çalışıyor?

Sürekli olarak kaşların çatılması, gözlerin kısılması ve gülümseme benzeri yüz ifadeleri, yüz kaslarınızda kalıcı izler bırakır. Zamanla, bu izler derinleşir ve oluşan izlerdeki hücreler daha az elastin ve kolajen üretmeye başlar, böylece kaslar cildi birarada tutmakta zorlanır. Beraberinde diğer bölgelerdeki hücreler genişleyerek ağır torbalanmalara yol açar. Ancak doğal ürünlerle oluşturulmuş Frownies Yüz Bantları, yüz hareketlerinden oluşmuş derin çizgiler ve kırışıklıklar için gece boyunca çalışarak daha genç ve rahatlamış bir cilt sağlar. Yani gözle görülen kırışıklıkları gece boyunca  pürüzsüz ve gergin tutmasını sağlar.
Frownies’in çalışma şekli ve uygulaması oldukça basit. Geliştirdikleri solüsyon ufak kağıt parçalarına uygulandıktan sonra nemlenen bantlar kırışıklıkların üzerine yapıştırıldığında, mimikleri oynatmak çok zor hale geliyor. Kağıtlar çıkartılana kadar bloke olan mimikler, kasları aynı şekilde çalıştırmadığı için, kırışıklıkların derinliği artmıyor. Özellikle derinlik problemi az olanlara haftada üç uygulama iyi geliyor.
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.