Kır Düğünleri İçin Oleg Cassini Boho Dreams Koleksiyonu

En sevilen gelinlik markalarından biri olan Oleg Cassini, özellikle yaz aylarında tercih edilen kır ve kumsal düğünleri için muazzam bir koleksiyon sundu. 70’lerin hippi modasından izler taşıyan bu harika gelinliklere yakından bakmaya ne dersiniz? İşte Oleg Cassini Boho Dreams koleksiyonu içindeki harika gelinlikler.

  • Kır ve kumsal düğünleri için kabarık gelinlikler uygun değildir. Bunun yerine dar kesimli ve rahat gelinlikler çok daha güzel olacaktır. İşte Oleg Cassini Boho Dreams koleksiyonu tam da bu türden gelinlikler barındırıyor. Bu düşük omuzlu, dantelli gelinlik muazzam bir kır düğünü için ideal.
https://www.olegcassini.com.tr/dantel-islemeli-dusuk-omuzlu-dar-kesim-bohem-gelinlik
  • Askılı, dökümlü bu dark kesim gelinlik de kır düğününde çarpıcı görünmek isteyen gelin adayları için harika.
https://www.olegcassini.com.tr/dantel-islemeli-farbalali-dar-kesim-bohem-gelinlik
  • A kesimli, kol parçası ile cool görünen bu straplez, dantelli gelinlik de yaz gelinleri için harika. Bu gelinlikte yer alan kemer detayı ise gelinliğe bohem bir hava katıyor. Dolgu topuk ve sade saç-makyaj ile harika görünebilirsiniz.
https://www.olegcassini.com.tr/dantel-islemeli-straplez-bohem-gelinlik
  • Yaz aylarında düğün yapmayı düşünen ya da küçük bir kutlama ile dünya evine girecek olan gelin adayları daha sade gelinlik modellerini Oleg Cassini Boho Dreams koleksiyonu içinde bulabilir. Kısa kollu, dantel işlemeli ve kemer detaylı bu gelinlik ile 70’lerin feminenliğini taşıyabilirsiniz.
https://www.olegcassini.com.tr/dantel-islemeli-kisa-kollu-bohem-gelinlik
  • Dar kesim, dantelli ve sırt dekolteli bu gelinlik yalnızca kumsal ya da kır düğünü için havuz başı düğünleri için de tercih edilebilir. Akan bir kumaşının olması şık sırt ve göğüs dekoltesi ile bu gelinlik de düğününüzde harika görünmenizi sağlayabilir.
https://www.olegcassini.com.tr/askili-sirt-dekolteli-sifon-dar-kesim-bohem-gelinlik
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply