Kate Middleton Gibi Giyinmek İçin Öneriler

Kate Middleton gibi giyinmek için hazır mısınız? Güzeller güzeli Cambridge Düşesi Kate Middleton, yaptıklarının yanı sıra giydikleriyle de çok konuşuluyor. Oldukça zarif ve zevkli kombinler yapan düşesin stiline sahip olmak için ne giymeli?

İşte sizin için derlediğimiz Kate Middleton gibi giyinme rehberi.

Kadın Haki Kadife Pantolon
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Geleceğin İngiltere Kralı’nın eşi olacak Kate Middleton, bu sorumluluğu en iyi şekilde taşımaya hazır. Bunu stilinde de görmek mümkün. Günlük stilinde tercih ettiği bu külotte pantolon, kalın topuklu ayakkabılar ve uzun kollu bluz da bunun göstergesi.

Petrol Kemerli Elbise
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kate Middleton gibi giyinmek dendiğinde akla ilk olarak zarif elbiseler gelir. Bu mavi, kalem elbise de bunlardan biri. Ten rengi ayakkabı ve portföy çanta ile kombinleyerek de zarifliğine zariflik katmış.

Kadın Siyah Ekoseli Can Etek 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Zamanın trendlerini de en iyi şekilde kullanmayı biliyor. Bu ekoseli çan etek son zamanların en trend modellerinden. Midi eteği uzun çizmeler ve şık bir triko ile kombinleyerek de zarifliğini elde tutmayı başarmış.

Kadın Camel Kürk Kombinli Dik Yaka Ön Kruvaze Metal Düğmeli Yan Beden Pilise Detaylı Kaban
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Soylu kadınların tercih ettiği kabanlara hayransanız siz de onlar gibi zarif bir kış stiline sahip olabilirsiniz. Bu yakası kürklü kabanı uzun çizmeler, kürklü bir şapka ve zarif bir çanta ile kombinlemiş.

Blazer Ceket Kırmızı
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Şık elbiselerin yanı sıra pantolon giymeyi de çok sevdiğini biliyoruz. Uzun çizme ve siyah pantolon kombinini kırmızı bir blazer ceket ile kombinlemiş.

Siyah Desenli Elbise 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Her deseni ve her rengi en iyi şekilde taşımayı biliyor. İşte bu çiçekli elbise de bunlardan biri.

Kate Middleton gibi giyinmek
Kırmızı Şişme Mont 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Spor etkinliklerinde de tarzından ödün vermeyen düşes, spor ayakkabı ve şişme mont kombininde ne kadar da mutlu görünüyor.

Kate Middleton gibi giyinmek
Puantiyeli Elbise 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Desenleri ne kadar güzel kullandığından bahsetmiştik değil mi? İşte bu puantiyeli elbisesi de buna en güzel örnek.

Kate Middleton gibi giyinmek için seçtiğimiz bu parçalardan favoriniz hangisi oldu?

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

1 Comment

Leave a Reply