Jenny Packham 2020 Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Önümüzdeki yıl için düğün hazırlıklarına başladıysanız ve gelinlik konusunda gerçekten bir ilhama ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Her hafta çok önemli tasarımcıların muhteşem koleksiyonlarından en güzel parçaları karşınıza getiriyoruz. Bu hafta Jenny Packham 2020 yaz gelinlik koleksiyonunu beğeninize sunduk.

Zarafet dolu gelinliklerin tasarımcısı Jenny Packham 2020 yaz gelinlik koleksiyonunda da zarafeti elden bırakmıyor. Düşük omuzlu, balık formlu bu harika gelinlik de buna en güzel örnek.

2020 gelinlik trendleri arasında bu tüyler oldukça popüler. Jenny Packham da koleksiyonunda bu tarz tasarımlara bolca yer vermiş.

Koleksiyonun en güzel tasarımlarından biri çiçek işlemeleri, kemeri ve derin V yaka dekoltesiyle bu gelinlik oldu.

Yaz koleksiyonunda after party içinde harika kısa elbiseler yer alıyor.

Yapacağınız yaz düğününde hem oldukça şık hem de sade bir gelin olmak istiyorsanız bu koleksiyonda kendi tarzınıza göre bir gelinlik bulmamanız imkansız.

Parlak işlemelerle göz alıcı gelinliklerin yanı sıra son derece sade ve minimalist tasarımlar da koleksiyonda öne çıkan gelinlikler arasında yer alıyor.

Hiçbir şekilde dekoltesi bulunmayan bir gelinlik arıyorsanız koleksiyonda size de hitap edecek tasarımlar yer alıyor.

Her ne kadar gelinlik trendlerinde sadelik ön planda olsa da siz düğününüzde oldukça hareketli ve gösterişli bir gelinlik arıyorsanız Jenny Packham sizi de unutmamış.

Hem zarif hem de seksi görüneceğiniz gelinlik tasarımlarını bu koleksiyonda bulmanız mümkün.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply