İstanbul’daki En İyi Boğaz Manzaralı 10 Düğün Mekanı

İlkbahar ve yaz aylarında düğün yapanlar için açık mekanlar son derece ideal. Havanın güzelliği ile muhteşem boğaz manzarasını birleştirerek harika bir düğün yapmak isteyenler için 10 boğaz manzaralı düğün mekanı önerisi.

Sait Halim Paşa Yalısı

ajia2

Yeniköy’de yer alan bu muhteşem yalı, romantik bir düğün planlayanlar için son derece ideal. Boğaz manzarasının yanı sıra mekanın şıklığı da tercih edilesi.

Fuat Paşa Yalısı

7Z5D7E4U06082011002219

Büyüleyici boğaz manzarasıyla beraber havuz ve bahçe manzarası da barındıran bu şık Yalı özellikle yaz düğünleri için en ideal seçim.

Kuleli Yakamoz Restaurant

index_bg

Sade bir düğün isteyenler için en iyi seçim hiç kuşkusuz şık bir restaurant düğünü. Çengelköy’de yer alan bu harika mekan da boğaz manzarası ve şık dekorasyonu ile küçük ve samimi bir düğün için tercih edilebilir.

Sözbir Hotel

maxresdefault

Üsküdar’da bulunan Sözbir Hoyel de boğaz manzarasının yanı sıra şık bir havuzbaşı terasına sahip. Muhteşem manzarası düğününüzde tüm ilginin boğaza yönelmesine bile neden olabilir.

Sea Garden

prev-w2_sea-garden-galerisi-14428391661

Sarıyer Büyükdere’de bulunan bu şık mekan da düğün için açık hava mekanı arayanlar için ideal.

Bosphorus Palace Hotel

10

Deniz yoluyla da ulaşılabilen ve Beylerbeyi sahilinde bulunan hotel, düğüne çarpıcı bir giriş yapmak için tercih edilebilir. Hem açık hem de kapalı mekanı bulunan bu hotel her mevsim düğünü için uygun.

Portaxe

Portaxe

Çok fazla davetliniz olacaksa Portaxe kesinlikle en uygun seçim olacaktır. Hem kapalı hem açık mekanı bulunan bu şık mekan muhteşem boğaz manzarası ve rahat ulaşılabilen konumu ile tercih edilesi.

Saltanat Kuruçeşme

saltanat_kurucesme

Ortaköy’de yer alan bu mekan hem kulüp hem de davet alanı. Açık mekan düğünleri için ideal bir olan Saltanat Kuruçeşme, birinci köprünün ayağında bulunuyor.

Park Bosphorus İstanbul Hotel

park_bosphorus

Taksimde bulunan bu çok ünlü hotel, boğaz manzaralı hotel listesinde üst sıralarda yer alıyor. Hem şehir hem boğaz manzarasının yanı sıra şık bir balo salonu da bulunan bu hotel şaşaalı bir düğün yapmak için ideal.

İstanbul Yıldız Hisar

3d4a36591441f03bf32588b435302bd7

Sarıyer’de bulunan bu mekan da, çiftlerin en çok tercih ettiği boğaz manzaralı mekanlar arasında yer alıyor.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply