Ines Di Santo 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Ünlü tasarımcıların birbirinden muazzam gelinlik modellerine yakından bakmaya ne dersiniz? Sizin için bu hafta Ines Di Santo’nun birbirinden zarif gelinlik modellerini içeren 2020 ilkbahar ve yaz koleksiyonunu derledik. Gelin Ines Di Santo 2020 gelinlik koleksiyonuna yakından bakalım.

https://vogue.com.tr/defile/ines-di-santo-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40840/4

Düşük omuzlu, derin V yakalı ve çiçek işlemeli bu muazzam gelinlik, otel ya da havuz başı düğünleri için ideal.

https://vogue.com.tr/defile/ines-di-santo-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40840/5

Spagetti askılı gelinlik trendini yakalamak isterseniz bu koleksiyonda bu harika prenses kesim gelinlik tam da size göre. Üst bölgesindeki tül detayları ve etek kısmındaki katlar gelinliğe romantik bir hava katıyor.

https://vogue.com.tr/defile/ines-di-santo-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40840/6

Sadeliğin trend olduğu şu son günlerde siz de düğününüzde sade ve zarif görünmeye ne dersiniz. Bu straplez ve düz kesimli gelinlik ile hem modern hem de şık görünebilirsiniz.

https://vogue.com.tr/defile/ines-di-santo-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40840/9

Düşük omuzlu, çiçek işlemeli asimetrik bu harika gelinlik kumsal düğünleri için harika. Kat kat eteği ve alttan görünen mini eteği ile oldukça modern görünüyor.

https://vogue.com.tr/defile/ines-di-santo-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40840/13

Düğününüzde prenses gibi görünmek istiyorsanız straplez kesim ve kabarık etek harika bir seçim olacaktır. Son zamanlar en trend kemer detayı da bu koleksiyonda göze çarpıyor.

https://vogue.com.tr/defile/ines-di-santo-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40840/11

Ines Di Santo 2020 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunda her türlü düğün temasına uygun harika gelinlikler yer alıyor. Bu transparan detaylı, ışıltılı ve işlemeli gelinlik de bunlardan biri.

https://vogue.com.tr/defile/ines-di-santo-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40840/12

Yaz düğünleri için balık formlu gelinlikler tercih ediyorsanız bu oldukça modern tasarıma da bayılacaksınız demektir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.