İlham Alabileceğiniz Ünlülerin Yılbaşı Saç Modelleri

Ünlülerin yılbaşı saç modelleri için hazır mısınız? Katılacağınız yılbaşı partisinde mükemmel mi görünmek istiyorsunuz? Ne giyeceğinize ve makyajınızı nasıl yapacağınıza karar verdiyseniz sıra saç modeline geldi demektir. Sizin için ünlülerin yılbaşı saç modelleri derlemesi yaptık.

İşte ilham alabileceğiniz ünlülerin yılbaşı saç modelleri derlemesi!

Amber Heard

Katılacağınız yılbaşı davetinde çok fazla özenmiş görünmeden, zahmetsiz şıklığı taşımak istiyorsanız Amber Heard’ın kırmızı halıda tercih ettiği bu dağınık topuz harika olabilir.

Amanda Seyfried

Şık bir elbise tercih ettiyseniz saçlarınızın bir tarafını jöle ile iyice sabitledikten sonra diğer kısmı dalgalı bırakarak harika görünebilirsiniz.

Emily Ratajkowski

Stiliyle adından söz ettiren Emily Ratajkowski nam-ı diğer Emrata, perçemlerini açık bıraktığı bu yüksek topuzu ile size ilham verebilir.

Margot Robbie

Son zamanlarda moda olan saç tokalarını Margot Robbie gibi şık bir topuzda kullanmaya ne dersiniz? Kırmızı ya da yeşil gibi yılbaşı temalı renkler tercih ederseniz de harika olabilir.

yılbaşı saç modelleri
Lilly Collins

Örgülü topuzlar hem daha cool hem de genç gösterir. Ne tarz bir kombin yapmış olursanız olun bu topuz ile harika görüneceğinize şüphe yok.

yılbaşı saç modelleri
Kendall Jenner

Seksi ve cool bir elbise tercih ettiyseniz tıpkı Kendall Jenner ile saçlarınızı geriye doğru jöleleyip elbisenizin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

yılbaşı saç modelleri
Bella Hadid

Bella’nın meşhur sıkı topuzlardan biri de yılbaşında tercih edilebilir. Böylece hem makyajınız daha ön plana çıkar hem de takılarınız.

yılbaşı saç modelleri
Zendaya

Zendaya’nın bu muhteşem saçı da çok konuşulmuştu. İri dalgalar vererek yapabileceğiniz bu saç ile gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply