H&M Bahar Alışverişi

H&M’in ülkemize gelmesi için çok uzun bir süre beklemiştik. Geldiği günden bu güne kadar bizi hiç yanıltmadan varlığını sürdürdü. Sezonluk uygun fiyatlı modanın öncülerinden biri olan H&M ilkbahar-yaz koleksiyonuna bir göz atalım dedik.

H&M (24)

Koleksiyonun genelinde pastel renkler hakim. Bu renklerle bahar havasının coşkusunu içinizde hissetmeniz mümkün. Havalar yavaş yavaş ısınırken kısa üstler, ve şortlar vitrinlere geri dönmeye başladı. Yüksek bel modası ise olduğu yerde duruyor, bir yere de gitmeye niyeti yok gibi.

hmprod (11)

H&M’in bu sene koleksiyonuna kattığı ve büyük ilgi gören kimonolar ve kaftanlar ise bahar akşamlarının kurtarıcısı olacak gibi duruyor. İster uzun isterse kısa seçenekleriyle renk renk kimonolar bu sene bir çok kombinde görmek mümkün.

hmprod (3)

Dalgıç kumaş ve ya şifon kumaş kullanılarak yapılan pijama pantolonlar ise sanki bizi rahat ettirmek için tasarlanmış. Aynı anda hem şık hem rahat olmak için ideal olan bu pantolonları H&M’in bahar koleksiyonunda görmek mümkün.

hmprod (25)

Tabi ki baharın vazgeçilmezi olan desenli, renk renk elbiseler ve etekler koleksiyonun büyük bir bölümünü oluşturuyor. Bu elbise ve etekleri ise bot ve bootielerle kombinleyerek hem bahar yağmurlarına karşı hazırlıklı olabilirsiniz hem de bu sezonun trend görünüşlerinden birini sergilemiş olursunuz.

hmprod (7).

Çiçekli saç bantları tam baharlık değilse başka ne olabilir bilmiyorum. H&M koleksiyonuna bu bantlardan da bir kaç tane eklemiş. Hemen koşup bir tane almalı.

hmprod (8)

Salaş elbiselerle, incecik üstlerle üşütmemek için üstümüze fazladan bir şey almak bahar havalarında şart gibi gözüküyor. H&M bununda çaresini düşünmüş, kot ceketleri hafif serin bahar gecelerinde omzunuza alarak çok rahat edebilirsiniz.

hmprod (31)

Hem şık hem hesaplı alışveriş için bu sezon mutlaka H&M’e göz atın.

[imagebrowser id=258]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.