Hazal Kaya’nın Gelinliği ve Ünlülerin En Güzel Gelinlikleri

Hazal Kaya dün Ali Atay ile dünya evine girdi. Fotoğrafları medyaya düşer düşmez çok konuşulan Hazal Kaya’nın gelinliği birçok kişi tarafından beğenilmedi. Her ne kadar harika bir güzelliği olsa da gelinliği ve kullandığı aksesuarlar bu güzelliği biraz gölgelemiş.

Yakın arkadaşı Özgür Masur tarafından tasarlanan gelinlik düşük omuzlu ve A kesim. Kollarındaki tül detayları gelinliğin sade havasını bozmuş gibi görünüyor. Saç aksesuarı olarak hem tüllü bir şapka hem de uzun bir duvak tercih etmesi ise yanlış bir tercih olmuş. Duvak yerine yüzü kapatan fileli şapka yeterli olabilirdi. Duvağın çok uzun olması da dikkat çeken detaylardan oldu. Sade bir saç ve makyaj tercih etmesi de hareketli saç aksesuarı ile gayet uyumlu olmuş.

Birçok kişi biz de Hazal Kaya’nın Nihal rolünü oynarken giydiği gelinliği daha çok beğenmiştik. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Ünlülerin beğenilen gelinlikleri

Hazal Kaya’nın gelinliği beğenilmese de gelinlikleriyle ilham olan ünlüler de var. İşte sizin için derlediğimiz ünlülerin gelinlikleri

Şeyma Subaşı

Stiliyle çok konuşulan Şeyma Subaşı düğününde 4 farklı gelinlik tercih etmişti. Bizim en çok beğendiğimiz ise bu İspanyol tarzındaki gelinlik oldu.

Fahriye Evcen

Burak Özçivit ile evlenen Fahriye Evcen, güzelliğine yakışacak harika bir gelinlik giymiş ve saç aksesuarları ile gelinliğini en iyi şekilde tamamlamıştı.

Kate Middleton

Prensle evlenerek düşes olan güzeller güzeli Kate Middleton, kraliyet düğününe yakışır sade ama bir o kadar da asil bir gelinlik giymişti.

Meghan Markle

Kate Middleton’dan sonra ikinci kraliyet düğünü de geçen sene Meghan Markle’ınki oldu. Düşük omuzlu ve hiçbir detayı bulunmayan son derece sade bir gelinlik tercih eden düşes, sadeliğiyle göz kamaştırmıştı.

Chiara Ferragni

Stiliyle ön plana çıkan blogger Chiara Ferragni, sıradışı bir gelinlikle dünya evine girdi.

Mandy Moore

This is us adlı dizideki performansıyla ön plana çıkan güzel oyuncu, alışılmadık bir tercih yaparak pudra pembesi bir gelinlikle evlendi.

Sinem Kobal

Kenan İmirzalioğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal, düğününü Cunda adasında yapmış ve bohem bir gelinlik ile harika bir saç modeli tercih etmişti.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply