Haftalık Yaz Ofis Kombini Önerileri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte vitrinler plaj elbiseleri, bikiniler, sandaletler ile dolmuşken ofis kombini yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Hem sıcak havalara hem de iş hayatına uygun kombinler yapmak bazen çıldırtıcı olabilir. Sizi bu dertten kurtarmak için bir hafta boyunca yapabileceğiniz harika yaz ofis kombini önerileri derledik.

İşte birbirinden şık yaz ofis kombini önerileri..

Pazartesi – Desenli Pantolon Kombini

Retro Style (Satın Almak İçin Tıklayınız)

2017 yaz modasına desenler damgasını vurdu. İş hayatınıza da yaz mevsiminin enerjisini taşımaya ne dersiniz? Bunu yapabileceğiniz en iyi kombin desenli sigaret pantolon giymek olabilir. Üzerine basic beyaz bir bluz ve nude bir topuklu ayakkabı giymeniz yeterli. Pantolonunuzun deseninde bulunan renklerden birini seçerek de basic bir bluz tercih edebilirsiniz.

Salı – Kalem Etek Kombini

Khaki (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kalem etekler ofis stilinin olmazsa olmazıdır. Yaz aylarında da etek giymenin en güzel yolu hiç kuşkusuz kalem eteklerdir. Yaz mevsiminde düz, siyah bir kaleme tek giymektense önden düğmeli, süet veya renkli etekler tercih edebilirsiniz. Bu tür etekler kombinin yıldızı olduğu için diğer parçalarınızı sade seçebilirsiniz.

Çarşamba – Göz Alıcı Bluz Kombini

Bershka (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yaz ofis kombini yaparken dengeli ve sade bir görünüm yaratmaya dikkat edin. Bir desenli parça seçtiyseniz diğer parçalarınızı sade tercih etmenizde fayda var. Çarşamba gününü bu muazzam çizgili bluz ile parlatmaya ne dersiniz? Bluzu ortaya çıkarmak için siyah ya da beyaz skinny pantolon giyebilirsiniz. Pantolonunuzun renginde bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayın.

Perşembe – Elbise Kombini

Leith (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yaz aylarında elbiselerin yeri her zaman ayrıdır. İş hayatında da tercih edilen elbiseleri harika kombinlerle giyebilirsiniz. Kalem etekli, rahat kesimli, içinde rahat edebileceğiniz elbise tercih ederek Perşembe kombini yapabilirsiniz. Şık bir gladyatör topuklu ayakkabıyla kombinleyerek yaz ofis kombini yapabilirsiniz.

Cuma – Şort Kombini

Ann Taylor (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Cuma günü hafta sonunun habercisi olduğu için rahat bir kombin yapmaya ne dersiniz? Ofis stiline uygun şık bir şortu basic bir bluz, şık bir topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Şortunuz düz bir modelse ince askılı gösterişli bir bluz ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.