Göz Alıcı Beyaz Kombinasyonlar

Yıllardır beyaz ve siyahı ayrı ayrı düşünmek imkansız gibiydi bizim için. Ama artık beyaza ”yeni siyah” demenin vakti geldi sanırım. İçinde olduğumuz bahar ve beklediğimiz yaz sezonunda alışverişlerimizde beyaz parçaları çokça tercih edeceğimizi, mağazaların beyazlara bürünmesinden tahmin edersiniz. Nasıl akıp gittiğini anlamadığımız o dolap önünde geçirilen zamanlar alarm vermeye başladığında hala bir kombinasyon ortaya çıkmamışsa bizi kurtaran siyah tüm parçalar beyazlıyor artık.

all-white02

Aslına bakarsanız bizi oldukça rahat bir yaz bekliyor. Diğerleriyle arası en iyi olan renktir beyaz. Pembe bir şapka, mavi bir topuklu ayakkabı, belki yeşil bir kolye ya da sarı bir clutch… Ufacık dokunuşlar bembeyaz kombinasyonunuzu hareketlendirmeye yetecek. Haliyle hiç zorlanmadan, dakikalar harcamadan giyinip çıkabileceğimiz ve aynı zamanda son derece trend görünüm yakalayabileceğimiz bir sezon olacak gibi. Yapmamız gereken ise sadece bronzlaşmak…

all-white10

Beyazın masumiyetini vurgulayan uçuş uçuş parçaların yarattığı peri masalı hissini kim sevmez ki? Bu temanın en güçlü destekçileri olan güpür detaylar da beyazın en zarif kullanımını ortaya çıkarıyor. Bu sezon hem büyülenecek hem büyüleyeceksiniz!

all-white24

Beyazın bir diğer avantajı ise, rengarenk kıyafetlerin aksine, hem casual hem formal konsepte rahatça uyarlanabilmesi. Beyaz bir şort üstüne beyaz statement bir tişört ile gündüz alışverişe, beyaz midi etek üstüne beyaz bir crop-top ile gece eğlenmeye çıkabilir ya da Cameron Diaz’ın tercih ettiği gibi böyle zarif bir elbiseyle ofiste iç açıcı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

all-white34

Yazın beyaz trendine şimdiden ortak olmak isteyenler için günün her anına yakışan bu elbiseyi detaylı incelemek için fotoğrafa tıklayabilirsiniz..

635325754388914521

 

Sizi önümüzdeki sezona hazırlayacak bembeyaz bir galeri..
[imagebrowser id=256]

İzlem Küsmen

İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

No Comments Yet

Leave a Reply