Gelin Başı Önerileri

Bir kadının kıyafetini tamamlayan en önemli aksesuar şüphesiz ki saçlarıdır. Bazen ne kadar güzel giyinirsek giyinelim, makyajımız ve takılarımız uyum içinde olsun, saçlar olması gerektiği gibi olmayınca en başta kendimizi kendimize beğendiremeyiz.Bu sebepten olsa gerek  bazen uzun bazen kısa, bazen açık bazen koyu.. Ne yapacağımız hiç belli olmaz.

İş kıyafetle bitmiyor dedik ya, peri masallarından fırlamış, kendini içinde prenses gibi hissedeceğimiz bir gelinlik de onun şanına yaraşır bir saçı hak ediyor elbette.. İyi bir gelin saçıyla güzelliğinizi iki katına çıkartabilir, en mutlu gününüzde çekileceğiniz fotoğraflara ileride dönüp baktığınızda kendinizi şımartabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz Gelin Başı Önerileri ‘ ne hep beraber göz atalım..

Hafif dağınık model bu topuz hem şık hem de saf bir görüntü veriyor..

gelin başırrr

 

Kısa saçlı kadınlar için mükemmel bir seçim. Saçınıza istediğiniz şekli verin ve gösterişli bir toka yardımıyla güzelliğinize güzellik katın.Tıpkı burada olduğu gibi..

kısa saç gelin başı

Düğünümde saf ve doğal bir görüntü çizmek istiyorum diyen kadınlar için ne kadar da muhteşem bir saç modeli.. Topuz fakat yandaki örgü casual bir hava katmış..

örgülü gelin başı

Yine bir dağınık topuz modeli.Uzun saçlı kadınlar için gerçekten gelinliğin ihtişamına yakışır cinsten..

geln bası

 

Kısa saçlısınız ama güzel, dalgalı bir gelin başı topuzu mu istiyorsunuz? Bu model sizin kurtarıcınız olabilir. Yıldız şeklindeki toka sırasıyla da adeta bir prenses tacı gibi..

sa saç

Gelin olmak demek ille de topuz yaptıracağınız anlamına gelmiyor elbette. Özellikle günümüzde straplez gelinliklerde çokça gördüğümüz açık saç modellerinden birini tercih edebilirsiniz..

açık saç

İtiraf etmeliyiz ki biz Türk kadınlarına göre bu model biraz fazla “gündelik”. Ama yine de eğer gelinliğinizin çok abartı olduğunu düşünüyorsanız saçınızı sade tutmak fena fikir olmayabilir..

Wedding Photo for Cal Martini Group

Blake Lively ise düğününde örgülü dağınık bir model kullanmıştı.Herkese hitap etmediği kesin, ama kendisi moda ikonu olduğu için bir bildiği vardır elbet diyor ve sizinle paylaşıyoruz..

blake wedding

Saçınızı maşalatıp arkadan geniş bir topuz yaptığınızda bu resimdeki gibi minik bir çiçekle süsleyebilirsiniz..

dalgalı

Ve son olarak Kim Kardashian’ın ilk evliliğinin düğünündeki saçı.. Sade bir topuz ve taşlardan oluşan bandıyla kelimenin tam anlamıyla bir prenses gibi görünüyor.

kim hair

Begüm Üstünköy

Begüm Üstünköy 1992'de İstanbul'da doğdu. 2010 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi'nde Avrupa Birliği İlişkileri ana dalıyla birlikte Amerikan Kültür ve Edebiyatı yan dal programlarına devam etmekte. Yurt içi ve yurt dışı gezilerine acayip meraklı, değişik kültürler öğrenmek en büyük hobisi. Moda, makyaj ve bakım ürünleri ve pilates ilgi duyduğu alanların başında. Begüm'ü takip edin.

No Comments Yet

Leave a Reply