Gelin Adaylarına En Büyüleyici 10 Gelinlik

Gelinlik alışverişine çıkmadan önce acaba en büyüleyici 10 gelinlik hangisi diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Düğün hazırlığı yapıyorsanız seçtiğimiz en büyüleyici 10 gelinlik modeli ile kafanızda gelinlik modeli şekillenecektir. Gelinliğinize karar vermeden önce mutlaka bu modellere göz atın. İşte sizin için seçtiğimiz en şık gelinlikler.

Muhteşem sırt dekoltesi, uzun kuyruğu, kabarık eteği ve baştan sona işlemeleriyle bu muazzam gelinlik ile harika görüneceğinize şüphe yok.

Salaş kolları, uçuş uçuş kumağı ve sırt dekoltesiyle özellikle yaz gelinleri için ideal bir gelinlik modeli.

https://itakeyou.co.uk/idea/milla-nova-wedding-dresses-royal-bridal-collection-6/

Transparan üst kısmı ve kat kat eteği ile tüm gözlerin üzerinizde olacağı harika bir gelinlik modeli.

Üstü kısmı tamamen transparan ve çiçek süslemeleriyle kaplı, eteği sade bir şekilde inen bu büyüleyici gelinlik de kır düğünlerine çok yakışacak modellerden biri.

Hem sade hem de büyüleyici görünmek için bu gelinlik modeli en iyi seçimlerden.

Muazzam işlemeleri, tek kol detayı ve korsesi ile sizi son derece çekici gösterecek bu gelinlik modelini her türlü düğün teması için tercih edebilirsiniz.

Kalın askıları, sırt dekoltesi ve kabarık eteğiyle kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir gelinlik modeli daha.

Bir gelinlikte aradığınız şey hem prenses gibi hissetmek hem de gelinliğin her bir detayının büyüleyici olması ise bu modele bayılacaksınız demektir.

Hiçbir işlemesi olmayan, yarı balık formuna sahip, düşük omuzlu ve muhteşem bir detaya sahip bu sade gelinlikle de büyüleyici görünmek mümkün.

Sizin için seçtiğimiz bu en büyüleyici 10 gelinlik arasından sizin favoriniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply