Galia Lahav Alegria 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Galia Lahav Alegria 2020 İlkbahar-Yaz gelinlik koleksiyonunu gelin adaylarının beğenisine sundu. Gelinlik seçimi için her yeri araştırmaya başladıysanız başarılı tasarımcının bu muazzam koleksiyonuna göz atmadan karar vermeyin. Sizin için koleksiyonun en güzel gelinlik modellerini seçtik. İşte Galia Lahav Alegria 2020 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonundan en güzel parçalar.

https://vogue.com.tr/defile/galia-lahav-alegria-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40839

Sıradışı gelinlikler daha çok ilginizi çekiyorsa bu koleksiyona bayılacaksınız demektir. Sezonun gelinlik trendi yırtmaç detayı, transparan yakası, pırıltılı işlemeler ve yerleri süpüren kuyruk harika görünüyor.

https://vogue.com.tr/defile/galia-lahav-alegria-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40839/4

Hem modern hem de prenses gibi görünmek istiyorsanız doğru tasarımcıyı bulmuş olabilirsiniz. Straplez ve kabarık eteğinin verdiği prenses görünümünün yanında kat kat eteği ve üç boyutlu işlemeleri modernlik katıyor.

https://vogue.com.tr/defile/galia-lahav-alegria-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40839/5

Düz formlu gelinlikleri daha çok seviyorsanız bu transparan detaylı, vücuda oturan ve parlak kumaşlı gelinliğe de bayılacaksınız demektir.

https://vogue.com.tr/defile/galia-lahav-alegria-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40839/12

Galia Lahav Alegria 2020 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonun en ilgi çeken gelinlik modellerinden biri de bu oldu. Düşük omuzlu, üç boyutlu çiçek işlemeleri ve kabarık eteğiyle muazzam görünüyor. Bu gelinliği hem havuz başı düğünleri hem de gösterişli otel düğünleri için tercih edebilirsiniz.

https://vogue.com.tr/defile/galia-lahav-alegria-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40839/11

Yaz düğünlerine en çok yakışan gelinlik modeli de hiç kuşkusuz yarı balık formlu gelinlikler. Bu koleksiyonda da göze çarpan bu gelinlik modeli size ilham verebilir.

https://vogue.com.tr/defile/galia-lahav-alegria-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40839/3

Her ne kadar son zamanlarda sadelik ön planda olsa da düğün gününüzde biraz abartmak ve gösterişli bir gelin olmak istiyorsanız bu koleksiyon tam da size göre.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply