En Trend Alyans Modelleri

Evlilik hazırlığı yapıyorsanız en önemli kısımlardan biri alyans seçimidir. Son zamanlarda popüler olan ve son derece modern görünen alyansları sizin için sıraladık. İşte çiftlerin tercih edebileceği en trend alyans modelleri.

  • Alyans trendleri arasında en çok ilgi gören model hiç kuşkusuz incecik, 3mm alyanslar oldu. Eğer siz de minimal ve sade alyansları beğeniyorsanız bu tür alyansları tercih edebilirsiniz.

Etsy 14K Solid Gold Rings/Art Deco Simulated Diamond Wedding Band/Plain Gold Matching Band/Stackable Ring (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Vintage alyansları beğeniyorsanız bu dönem oldukça popüler olduğunu bilmenizde fayda var.

Etsy 14K Solid Gold Rings/Art Deco Simulated Diamond Wedding Band/ Matching Band/Stack Ring/Promise Ring (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sıradan alyans modelleri yerine daha yenilikçi modeller de bu sene oldukça popüler.

Etsy Dainty Roman Numeral Ring-Custom Wedding Band-Date Jewelry-Gold Roman Numeral Jewelry-Bridesmaid Gif (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Vintage esintiler içeren örgülü alyans modelleri bu yıl da oldukça trend.

Etsy Braided Ring, Rose Gold Wedding Band, Stackable Ring , Wedding Band , rose gold Band, Celtic ring, (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Taşlarla süslenmiş zarif alyans modelleri de çiftlerin en çok tercih ettiği modellerden.

Etsy Diamond Wedding Band Women Stacking Eternity Band Gold Wedding Ring Engraving Micro Pave Dainty Stac (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İşte sizin için derlediğimiz diğer alyans modelleri

Etsy Wedding Band Diamond Wedding Ring Rose Gold Tiny Anniversary Minimalist Pave Engraving Matching Simp (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Etsy 2.0mm Half Eternity Band Ring-0.48 cttw Brilliant Cut Pave Diamond Simulants-Wedding Band Ring-Stack (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Star by Marchesa Diamond Wedding Band in 18k Rose Gold (1/8 ct t.w.) (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Etsy 14K Solid White Gold Rings / Simulated Diamond Wedding Band/ Anniversary Ring/Art Deco Ring/ Matchin (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Etsy 14K Solid Gold Rings/Art Deco Simulated Diamond Wedding Band/ Matching Band/Stack Ring/Promise Ring (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply