En İyi Tarzlı Kadınlar

Emmy Ödülleri’nin sahiplerini bulacağı gecenin yaklaşmasıyla doğru orantılı olarak düşündük ki Hollywood’ın En İyi Tarzlı Kadınlar listesini yapmak için bundan doğru bir zaman olamaz.En iyi tarzlı kadınlar derken tabi ki de stilistlere binlerce dolar harcayan kadınlardan değil, gerçekten stil sahibi kadınlardan bahsediyoruz..

Günümüz modasını belirleyen bu moda ikonları, kırmızı halı üzerinde ufak tefek yardımlar ya da tamamıyle kendi zevklerine dayanarak nefes her sene nefes kesmeyi başarıyorlar.Kırmızı halı emektarlarından dönemsel tarzıyla bizlere ilham veren 10 kadının tarzına hep birlikte göz atalım…

1)Rose Byrene

rose b

 

Avusturalyalı güzel Golden Globe Kırmızı Halı’da göz kamaştırdığı gecelerden biri..

2)Reese Witherspoon

reese

Amerikalı oyuncu ateş kırmızısı elbisesi sayesinde hareketli karakteriyle uyumlu bir görüntü sergiliyor..

3) Ashley Madekwe

assle

Madewke oyuncu ve aynı zamanda bir moda bloggerı.Alışılmışın dışında bir kombin yaparak deri ceket ve bilekten kemerli yazlık topuklu ayakkabılarıyla zıtlıkların uyumunu başaran nadir isimlerden..

4)Kerry Washington

kerry was

Birçok kadın Washington’un aldığı kadar iltifat almayı ister.Feminen tarzıyla yakın arkadaşı Olivia Pope ile birlikte televizyon dünyasının en iyi giyinen kadınlarından biri..

5)Michelle Dockery

michael

Dockery’nin modern ve abartısız tarzını başından beri severek takip ediyoruz..

6)Lupito Nyong’o

lupita

Nyong’o her ödül töreninde adeta destan yazıyor..Bu koldan askılı göğüs dekolteli buz mavisi elbisesiyle güzelliğini gözler önüne seriyor..

7)Emma Stone

emma

Yavru ağzı sırt dekolteli elbisesiyle Emma Stone’un geçtiğimiz yıllardaki Golden Globe Kırmızı Halı görüntüsünü kim unutabilir ki..

8)Kate Hudson

kate

Kate Hudson’ın üstüne oturan mükemmel dikimli elbiseleri her zaman nefes kesici olmuştur.Fakat farkettik ki günlük giyim tarzı daha ön planda.Kırmızı halı elbiselerinde de günlük hayatındaki kadar şık olduğunu kanıtlayan bu beyaz elbiseyle göz kamaştırıcı görünüyor.

9)Blake Lively

wine

Sarışın bomba, Gossip Girl’in Serena’sı Blake Lively’nin hiç bir zaman bir stilisti olmadı.Tabi insanın yakın arkadaşları Karl Lagerfeld ve Christian Louboutin olunca insanın stiliste ihtiyacı olmuyor..

10)Angelina Jolie

ange

Ve son olarak Angelina Jolie..Oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle ve özel hayatıyla da adından söz ettiren,bir çok kişi tarafından diva olarak kabul edilen oyuncu çuval giyse yakışır cinsten bir güzelliğe sahip.Buna rağmen özellikle Kırmızı Halı kıyafetleriyle her zaman magazin basınının odak noktası olmayı başarıyor..Bu bej elbise de zümrüt rengi gözleriyle uyum içinde..

Begüm Üstünköy

Begüm Üstünköy 1992'de İstanbul'da doğdu. 2010 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi'nde Avrupa Birliği İlişkileri ana dalıyla birlikte Amerikan Kültür ve Edebiyatı yan dal programlarına devam etmekte. Yurt içi ve yurt dışı gezilerine acayip meraklı, değişik kültürler öğrenmek en büyük hobisi. Moda, makyaj ve bakım ürünleri ve pilates ilgi duyduğu alanların başında. Begüm'ü takip edin.

No Comments Yet

Leave a Reply