En iyi giyim alışveriş siteleri

Ne yazıkki Türkiye’de iyi bir online alışveriş şirketi bulmak çok zorlaştı. Ah ah nerede o eski rekabetten en iyisi biz nasıl olabiliriz zamanları. İnstagram’daki influencerlar sayesinde hepimizdeki ilk algı sanırım Trendyol’dan alışveriş yapmak oluyor. Zorlanarak da olsa yaptıgımız küçük bir araştırmayla en iyi denilebilecek alışveriş sitelerini sizin listeledik. Eğer siz de yorumlara en iyi giyim alışveriş siteleri deneyimlerinizi paylaşırsanız bu listeyi sizin yardımınıza göre yenileyebiliriz.

Amazon

Amazon’un bütün dünyadaki mottosu zaten müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup kendini bir Aşk Markası olarak konumlandırmak. Son zamanlarda okuduğum Twitter ve blog postlarından aldığım bilgi de Türkiye’de Amazon‘dan alışveriş yapanların memnuniyet duydukları yönde oldu. Orijinal pazar yerinin yaratıcısı Türkiye’de de böyle giderse en sevilen ve alışveriş yapılacak yer olacak. Tek sıkıntısı şimdilik her kategoride her istediğinizi bulabileceğiniz bir seviyede olmaması.

Koton

Koton yıllardır Türkiye’nin onde gelen giyim markalarından biri oldu. E-ticaret sitesinden de çok fazla şikayet almaz genelde. Bir aşk markası olmasa da bekleneni yerine getirdiğini söyleyebiliriz. Kotondan alışveriş yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Modanisa

Yalnızca ülkemizde değil yurtdışında da oldukça başırılı olan Modanisa yine internet satişlarında çok sorun yaratmayan sitelerden biri. Modanisa’dan satış yapmak için tıklayabilirsiniz.

En iyi giyim alışveriş siteleri
Dikiş izli pantolon 108 TL

Colin’s

Colin’s Türkiye yine güvenerek alışveriş yapabileceğiniz sitelerden biri. Hem trend hem de kaliteli ürünleri ile birlikte müşteri memnuniyeti oldukça iyi.

Puma Türkiye

Spor giyinmeyi sevenlerin güvenle alışveriş yapabileceği sitelerden biri de dünyaca ünlü Markalardan olan Puma’nın sitesi.

En iyi giyim alışveriş siteleri
WILD RIDER LAYERS AYAKKABI
1.300,00 ₺

Listemiz biraz kısa oldu. Ama sizin katkılarınızla bu liste daha da büyücek. Şimdiden okuduğunuz için teşekkür ederiz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.